Державна інспекція з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров’я Українивід 21.01.2003 р. № 175/07-20Припис

Керівникам суб’єктів господарювання, які займаються реалізацією (торгівлею), зберіганням і застосуванням лікарських засобів

Начальникам державних інспекцій з контролю якості лікарських засобів у АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі

ПРИПИС

На підставі ст. 15 закону України «Про лікарські засоби», п.п. 3.1.6, 3.2.3 «Порядку заборони (зупинення) та вилучення з обігу лікарських засобів на території України», затвердженого наказом МОЗ України від 12.12.01 за № 497 і зареєстрованого Міністерством юстиції 28.12.01, у зв’язку із встановленням факту фальсифікації лікарського засобу Трихопол, таблетки 250 мг з маркуванням виробника ЗФ «Польфарма С.А.», Польща (серія 341100 на зовнішній упаковці не відповідає серії 671099, яка вказана на блістері і яку було визнано фальсифікованою (Розпорядження про перевірку Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів МОЗ України від 17.10.02 № 3320/12-07)).

Забороняю реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарського засобу Трихопол, таблетки 250 мг № 20 серії 341100 з маркуванням виробника ЗФ «Польфарма С.А.», Польща.

Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію (торгівлю), зберігання та застосування лікарських засобів, у десятиденний термін після одержання припису перевірити наявність лікарського засобу Трихопол, таблетки 250 мг № 20 серії 341100 з маркуванням виробника ЗФ «Польфарма С.А.», Польща.

При виявленні цього лікарського засобу вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення.

Суб’єкту господарської діяльності, при наявності вказаного лікарського засобу, повідомити державну інспекцію з контролю якості лікарських засобів за місцем розташування про вжиті заходи щодо виконання припису. При наступних поставках лікарського засобу суб’єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню та застосуванню лікарських засобів, наведених у приписі.

Контроль за виконанням припису здійснюють територіальні інспекції за місцем розташування.

Невиконання припису тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Копія припису направлена:

ЗФ «Польфарма С.А.», Польща.

Перший заступник Головного державного інспектора України з контролю якості лікарських засобів

В.Г. Варченко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*