Інтервенційні та медикаментозні підходи до ведення хворих з порушеннями ритму серця

15 Травня 2012 2:00 Поділитися

Інтервенційні та медикаментозні підходи до ведення хворих з порушеннями ритму серця17–18 травня 2012 р. у Києві відбудеться II Науково-практична конференція «Інтервенційні та медикаментозні підходи до ведення хворих з порушеннями ритму серця», на якій прочитають лекції провідні вітчизняні та відомі зарубіжні спеціалісти у сфері клінічної аритмологіі та електрофізіології. Також відбудеться інтерактивна дискусія, буде зроблено усні та стендові наукові доповіді, обговорюватимуться питання діагностики, лікування та попередження ускладнень порушень серцевого ритму, напрямки покращення організації надання допомоги хворим з аритмією та попередження раптової аритмічної смерті, планується проведення Асамблеї Асоціації аритмологів України.

Цей захід проводиться за ініціативи Асоціації кардіологів України, Асоціації аритмологів України, Робочої групи з порушень ритму серця Асоціації кардіологів України та ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, підтримується EHRA (European Heart Rhythm Association) і внесений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2012 р. МОЗ та НАМН України. В ході окремої сесії буде проведено конкурс молодих вчених.

Усі учасники конференції після її завершення отримають сертифікати затвердженого зразка.

Початок — 17 травня 2012 р. о 9:30.

Місце проведення: конференц-зал ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України.

Адреса: Київ, вул. Народного ополчення, 5. Реєстрація учасників з 8:30 у фойе.

Адреса оргкомітету: 03151, Київ-151, вул. Народного ополчення, 5, ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска»; тел.: +38 (044) 249-70-03, 275-66-22 факс: 249-70-03, 275-42-09

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті