На публічне обговорення виноситься проект наказу МОЗ України «Про регулювання обігу окремих категорій лікарських засобів».

ПУБЛІЧНЕ ОБГОВОРЕННЯ
«Щотижневик АПТЕКА» для публічного обговорення пропонує проекти нормативно-правових актів. Ви маєте можливість взяти участь у відкритій дискусії на шпальтах газети. Пропозиції, зауваження та побажання надсилайте на адресу: 01001, Київ-1, а/с «В»-82, по факсу: (044) 569-44-60 та на e-mail: nik@morion.kiev.ua

На публічне обговорення виноситься проект наказу МОЗ України “Про регулювання обігу окремих категорій лікарських засобів”.
   У наказі встановлено основні вимоги до правил виписування рецептів, порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, перелік лікарських засобів, що підлягають предметно-кількісному обліку лікарських засобів в закладах охорони здоров’я. До наказу додаються правила виписування рецептів на лікарські засоби та вироби медичного призначення, форми рецептурних бланків № 1, № 2, найважливіші рецептурні скорочення, правила відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, сигнатура, інструкція про порядок зберігання та обліку рецептурних бланків, форма журналу обліку спирту етилового, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів, що підлягають предметно-кількісному обліку лікарських засобів в закладах охорони здоров’я.
   Пропозиції та зауваження просимо надсилати до Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення за адресою: 03115, Київ, просп. Перемоги, 120, тел.(044) 253 69 75, e-mail: Ludmila.Konoshevitch@likv.org.ua

Документ в форматі PDF

Для ознайомлення необхідно використовувати Adobe Acrobat Reader, який можна безкоштовно отримати на сервері Adobe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті