Третя науково-практична конференція «Безпека ліків: від розробки до медичного застосування»

16 Жовтня 2013 11:35 Поділитися

Шановні колеги!

Перша та друга науково-практичні конференції «Безпека ліків: від розробки до медичного застосування», проведені у 2007 р. та 2009 р. в Києві, визначили коло питань з безпеки та застосування лікарських засобів, що потребують постійної уваги, активного обговорення та тісної співпраці на державному й міжнародному рівнях.

Період, який минув, характеризується суттєвими змінами у сфері розробки та обігу лікарських засобів, а також стосовно регулювання цих процесів. У світі та в Україні з’явилися нові законодавчі підходи щодо здійснення фармаконагляду, впроваджуються нові методи отримання інформації щодо безпеки ліків, удосконалюються підходи до проведення раціональної фармакотерапії, створення та впровадження медико-технологічних документів на базі доказової медицини.

Запрошуємо взяти участь у роботі третьої науково-практичної конференції «Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування», присвяченої пам’яті Олексія Павловича Вікторова, професора, доктора медичних наук.

Під час заходу планується обговорення організаційних та методичних питань, пов’язаних з нормативно-правовим супроводом лікарських засобів від розробки до медичного застосування, безпекою ліків, пацієнтів, станом та перспективами розбудови системи фармаконагляду, формулярної системи, проведенням доклінічних, клінічних, фармакоепідеміо­логічних, фармакоекономічних досліджень, висвітленням питань безпеки ліків в освітніх програмах тощо.

Цей науковий форум включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2013 р., затвердженого МОЗ та НАМН України.

Конференція відбудеться 23–24 жовтня 2013 р. за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 12, конгрес-хол «Президент-готелю «Київський».

Організатори конференції:

 • МОЗ України;
 • НАМН України;
 • ДП «Державний експертний центр МОЗ України».

Основні напрямки роботи третьої науково-практичної конференції «Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування», присвяченої пам’яті Олексія Павловича Вікторова, професора, доктора медичних наук:

 • нормативно-правове забезпечення лікарських засобів на всіх етапах його життєвого циклу;
 • сучасні підходи до здійснення фармаконагляду;
 • система фармаконагляду;
 • система управління ризиками;
 • безпека ліків: особливості застосування та вибору;
 • безпека пацієнтів у фокусі фармаконагляду;
 • формулярна система;
 • дослідження ефективності та безпеки лікарських засобів;
 • фармакоекономічні дослідження;
 • висвітлення питань безпеки лікарських засобів в освітніх програмах.

Наукова програма конференції включає пленарні лекції, секційні засідання, круглі столи, лекції.

У рамках конференції буде проведено нав­чальний пресемінар «Система фармаконагляду у заявників: зміни до європейського законодавства та нормативно-правове забезпечення», орієнтований на заявників, представників заявників, осіб, відповідальних за здійснення фармаконагляду, представників регуляторних та експертних органів. Під час цього заходу буде розглянуто питання організації та здійснення фармаконагляду у заявників, представлено законодавчі вимоги України та підходи до його здійснення з урахуванням змін до європейського законодавства.

У рамках конференції під егідою ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України», Міжвідомчої МОЗ та НАМН Украї­ни проблемної комісії «Фармакологія», Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» буде проведено Х Національну школу молодих вчених-фармакологів ім. академіка НАМН України О.В. Стефанова.

Третя науково-практична конференція «Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування» буде корисною для представників регуляторних та експертних органів, співробітників фармацевтичних компаній, відповідальних за фармаконагляд, лікарів, провізорів, науковців, фахівців організацій, що представляють і захищають права та безпеку пацієнтів, інших спеціалістів, які беруть участь у розробці, відпуску, призначенні та застосуванні лікарських засобів.

Реєстрація

Для участі в роботі третьої науково-практичної конференції «Безпека та нормативно-правовий супровід лікарських засобів: від розробки до медичного застосування», присвяченої пам’яті Олексія Павловича Вікторова, професора, доктора медичних наук, необхідно надіслати на адресу оргкомітету індивідуальну реєстраційну форму учасника заходу (поштою, e-mail або факсом). Реєстрація учасників конференції здійснюватиметься після оплати організаційного внеску. Останній строк для оплати організаційного внеску — 1 жовтня 2013 р.

Доповіді

Заявки на доповіді за напрямами конференції приймаються оргкомітетом до 1 вересня 2013 р.

Тези

Тези необхідно надіслати у електронному вигляді на e-mail: irina@dec.gov.ua з поміткою «На конференцію». Тези за напрямами конференції приймаються оргкомітетом до 15 вересня 2013 р.

Тези, які не відповідають тематиці конференції або оформлені не за правилами, прийматися не будуть.

Правила оформлення тез: параметри сторінки: розмір паперу А4; орієнтація книжкова; всі поля — 2,5 см; редактор — MS WORD; шрифт — Times New Roman; розмір — 12 пт; міжрядковий інтервал — 1,0; обсяг — 1 сторінка. У тезах не повинні міститися таблиці, графіки, список літератури. Прізвища та ініціали авторів, назва тез друкуються напівжирним шрифтом, установа, місто, країна — звичайним, наприклад:

Васильєв В.В., Михайлов М.М.

Побічні реакції при медичному застосуванні лікарських засобів в Україні

Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, м. Київ, Україна.

Тези буде опубліковано безкоштовно.

Адреса оргкомітету конференції:
Україна, 03151, Київ, вул. Ушинського, 40; ДП «Державний експертний центр МОЗ України»; Департамент післяреєстраційного нагляду; тел./ факс: +38 (044) 498-43-58.

Контактні особи:

 • Матвєєва Олена Валеріївна (оргпитання) — тел.: +38 (044) 498-43-58; e-mail: matveeva@dec.gov.ua;
 • Логвіна Ірина Олександрівна (оргпитання, тези) — тел.: +38 (044) 498-43-58; e-mail: irina@dec.gov.ua;
 • Смірнова Олена Валеріївна (бронювання готелів) — тел.: +38 (044) 247-47-19; +38 (067) 656-27-67; e-mail: lena@dinadis.ua;
 • Баязітова Анастасія Львівна (отримання рахунку на сплату організаційного внеску) — тел.: +38 (044) 247-47-19; +38 (067) 801-77-08; e-mail: anastasia@dinadis.ua.
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті