Міністерство охорони здоров’я України.Наказ від 02.10.2000 № 234

ПРО ЗМІНИ ДО НАКАЗУ МОЗ УКРАЇНИ ВІД 16.06.2000 Р. № 140 “ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТОРГІВ (ТЕНДЕРІВ) НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ”

З метою координації і контролю за раціональним використанням бюджетних коштів, передбачених на централізовану закупівлю лікарських засобів, НАКАЗУЮ:

1. Внести за погодженням з АМН України до п. 3.4. наказу МОЗ України від 16.06.2000 р. № 140 «Про організацію та проведення торгів (тендерів) на централізовану закупівлю товарів, робіт, послуг» зміни, виклавши його у наступній редакції: «3.4. штучних клапанів серця, кардіостимуляторів, лікарських засобів для лікування цукрового діабету — Клінічній лікарні нафтопереробної промисловості України (Амалян В.А.);».

2. Інституту фтизіатрії та пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України (Фещенко Ю.І.):

2.1. доручити здійснення централізованої закупівлі протитуберкульозних препаратів на суму, передбачену кошторисом витрат централізованих коштів відповідно до рішень тендерного комітету;

2.2. щоквартально подавати звіт за бухгалтерською формою № 2 про використання коштів за призначенням та акти виконаних робіт до відділу бухгалтерського обліку та звітності МОЗ України (до 10 числа наступного за кварталом місяця);

2.3. здійснювати централізовану закупівлю та своєчасну передачу закладам охорони здоров’я протитуберкульозних препаратів згідно із затвердженим МОЗ переліком областей, закладів та установ.

3. Наказ МОЗ України від 12.08.99 № 204 «Про забезпечення централізованої закупівлі лікарських засобів і розподіл по регіонах» вважати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Поляченка Ю.В.

Міністр

В.Ф. Москаленко

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті