Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі? Тоді підписуйтесь...
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі? Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах! Азитро Сандоз
Gedeon Richter розширює підтримку Африки: перший рік роботи центру «Дім надії» в Бамако у цифрах № 05 (1526) 2 Лютого 2026 р.
Розроблено новий перелік безрецептурних лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні 30 Січня 2026 р.
Відверта розмова про підтримку жіночого здоров’я: у фокусі уваги — ЛактоРинг® № 05 (1526) 2 Лютого 2026 р.
Розроблено зміни до актів перевірки матеріально-технічної бази, персоналу аптек у лікарнях та АЗС перед видачею ліцензії 30 Січня 2026 р.
За 2025 р. Держпродспоживслужбою виявлено понад 200 порушень у сфері реклами ліків та медичних послуг 29 Січня 2026 р.
Фармацевтична допомога без меж: особливості консультування осіб із порушеннями слуху 29 Січня 2026 р.
Осучаснення трудових відносин: в Парламенті зареєстровано проєкт нового Трудового кодексу 28 Січня 2026 р.