Постанова КМУ від 31.05.2012 р. № 568

21 Лютого 2017 10:24 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇН

ПОСТАНОВА

від 31.05.2012 р. № 568

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 р. № 298 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 22, ст. 917), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України М. Азаров

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 31. травня 2012 р. № 568

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я

  1. Пункт 3 після слів «(далі – товари і послуги)» доповнити словами і цифрами «, а також на завершення проведення розрахунків за 2011 рік згідно із зареєстрованими в органах Казначейства зобов’язаннями щодо придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я за бюджетними програмами «Централізовані заходи з трансплантації органів та тканин» і «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».
  2. У пункті 13 слова «Державної казначейської служби» замінити словом «Казначейства», а слова «порядку, встановленому Державною казначейською службою» – словами «встановленому законодавством порядку».

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті