Servier завершує придбання онкологічного підрозділу компанії Shire

03 Вересня 2018 11:55 Поділитися

Париж (Франція), 31 серпня 2018 р. — Servier, незалежна міжнародна фармацевтична компанія, повідомила про завершення придбання онкологічного підрозділу компанії Shire, про яке повідомлялося раніше, після отримання всіх регуляторних дозволів. Угода вартістю у 2,4 млрд дол. США забезпечить Servier комерційну присутність у Сполучених Штатах та дозволить посилити свій портфель онкологічних препаратів у країнах, де компанія вже присутня.

Servier придбаває онкологічний бізнес компанії Shire, включаючи два препарати, представлені на ринках, — ONCASPAR®1 та ONIVYDE®2, на додаток до двох спільних розробок у галузі імуноонкології.

«Це придбання є важливим кроком у досягненні цілей Групи Servier, — заявив Олів’є Лоро, президент компанії Servier. — Воно знаменує початок комерційної діяльності компанії Servier на найбільшому світовому фармацевтичному ринку — США — та істотно зміцнює портфель онкологічних препаратів. Це частина стратегії Servier: продовжувати лікувати зростаючу кількість пацієнтів інноваційними ліками в усьому світі та стати світовою референтною компанією в онкології».

У США препарати Servier продаватимуться через дочірню компанію Групи — Servier Pharmaceuticals LLC (Бостон), зі штатом 80 осіб, включаючи співробітників, які переходять з Shire до Servier. Очолюватиме Servier Pharmaceuticals Девід К. Лі, який раніше управляв глобальним портфелем препаратів для лікування генетичних та онкологічних захворювань компанії Shire. Компанія продовжуватиме реалізовувати препарат ONCASPAR® у Сполучених Штатах. Мета Servier Pharmaceuticals полягає в тому, щоб розвинути комерційну присутність у цій країні на основі наявного портфеля компанії Servier та збагатити його інноваційними продуктами, які плануються для виведення на ринок або які вже представлені на ринку, відповідно до стратегії Групи.

Очікується, що за межами США 75 співробітників компанії Shire будуть інтегровані в організаційні структури Servier. Вони продовжуватимуть маркетувати препарати ONCASPAR® та ONIVYDE® з дотриманням вимог місцевого законодавства.

З цим придбанням Servier робить ще один крок до досягнення свого стратегічного прагнення — стати глобальною біофармацевтичною компанією.

Про компанію Servier

Servier — це міжнародна фармацевтична компанія, яка управляється неприбутковим фондом, її головний офіс розташований у м. Сюрен, Франція. З широкою міжнародною представленістю у 149 країнах та обігом у 4,152 млрд євро у 2017 р. штат співробітників у світі налічує 21 700 осіб. Група, що є цілком незалежною, реінвестує 25% свого обігу (за винятком генеричних препаратів) у дослідження і розробки та використовує весь прибуток для розвитку компанії. Корпоративне зростання Servier зумовлене постійним пошуком інновацій у 5 ключових сферах: серцево-судинні, імунозапальні, нейропсихічні, онкологічні захворювання та цукровий діабет, а також діяльністю зі створення високоякісних генеричних препаратів. Крім розробки лікарських засобів, Servier також пропонує цифрові рішення для здоров’я.

За матеріалами, наданими Серв’є Україна


1ONCASPAR® (pegaspargase). Servier належать права у всьому світі на Oncaspar.

2ONIVYDE® (pegylated liposomal irinotecan). Servier належать права на Onivyde за межами США та провінції Тайвань (КНР).

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті