Санофі в Україні запрошує вчених до участі в конкурсі медичних досліджень

29 Листопада 2018 4:06 Поділитися

Київ — 28 листопада 2018 р. — Санофі в Україні оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині».

Мета конкурсу, який проводиться в партнерстві з Національною академією медичних наук України (НАМН), — надихнути українських вчених на розробку інновацій у сфері медицини та допомогти їм знайти шлях для практичного втілення своїх досліджень в Україні. Автори трьох переможних робіт отримають грошову нагороду в розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. відповідно.

Участь у конкурсі «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині» можуть взяти вчені віком до 40 років. Конкурсні роботи оцінюватиме журі у складі провідних українських науковців з різних галузей медицини НАМН України та експертів з організацій, створених для підтримки і розвитку стартапів. Очолює журі президент НАМН України Віталій Цимбалюк.

Гієм Граньє, директор Санофі в Україні: «Я радий старту конкурсу серед молодих науковців за дослідження в медицині. Після проведення конкурсу минулого року ми переконалися в тому, що українські вчені крокують у ногу зі світовими інноваціями. Тож прагнемо, щоб молоді науковці також стали драйверами світового поступу в медицині. Цього року одним з найважливіших критеріїв відбору досліджень є можливість їх практичного доопрацювання. Саме тому ми запросили в журі експертів з організацій, створених для підтримки й розвитку стартапів, які аналізуватимуть бізнес-потенціал поданих досліджень».

Віталій Цимбалюк, президент НАМН України, академік НАМН України: «Це велика відповідальність для мене — очолювати журі конкурсу, адже я спостерігаю за тим, як сміливо і неординарно мислить нове покоління вчених, і це змінює мене також. Я гадаю, що завдяки Санофі підтримка науки у сфері медицини стане трендом. Тож бажаю успіху всім, хто наполегливо працює, створюючи майбутнє, у якому недуги не заважатимуть жити яскраво і творчо, бо #майбутнє_мотивує».

Наукові дослідження на конкурс можна завантажити на сайті: www.sanofi.ua до 28 лютого 2019 р. включно. Детально про умови конкурсу та вимоги до досліджень читайте на сайті: www.sanofi.ua, а також на Facebook-сторінці: www.facebook.com/nagorodasanofi.

Про Санофі

Зобов’язання Санофі — надавати підтримку людям, які мають проблеми зі здоров’ям. Ми є глобальною біофармацевтичною компанією, для якої здоров’я людей — ключовий пріоритет. Ми запобігаємо хворобам за допомогою вакцин, пропонуємо інноваційні рішення для боротьби з болем та полегшення страждань.

Ми завжди поруч з пацієнтами, які мають рідкісні захворювання, та з мільйонами тих, хто живе з хронічними недугами.

Завдяки зусиллям 100 000 співробітників у 100 країнах Санофі перетворюють наукові інновації на терапевтичні рішення в усьому світі.

За матеріалами прес-релізу компанії Санофі в Україні

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті