Роман Ісаєнко переміг у конкурсі на посаду голови Держлікслужби

Роман Ісаєнко переміг у конкурсі на посаду голови Держлікслужби19 лютого 2019 р. відбувся конкурс на посаду голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба). За результатами трьох етапів конкурсного відбору переміг Роман Ісаєнко, який тимчасово виконує обов’язки голови Держлікслужби.

До фінального етапу конкурсу пройшли двоє кандидатів: Р. Ісаєнко та Костянтин Сич, який обіймає посаду заступника директора з розвитку бізнесу за кордоном ТОВ «Долфі-Україна».

Конкурсний відбір проходив у 3 етапи: тестування на знання законодавства, вирішення ситуаційних завдань та співбесіда. Кожен етап оцінювався максимально у 5 балів. Із загальним відривом майже у 6 балів Р. Ісаєнко переміг у конкурсі.  Результати кожного етапу оцінювала Комісія з питань вищого державного корпусу.

Нагадаємо, 19 вересня 2018 р. за зверненням МОЗ України до Прем’єр-міністра Уряд відсторонив голову Держлікслужби Наталію Гудзь та першого заступника голови відомства Владислава Цілину. 21 листопада 2018 р. Уряд звільнив Н. Гудзь з посади очільника Держлікслужби за угодою сторін. 24 листопада 2018 р. Уряд призначив виконуючим обов’язки голови Р. Ісаєнка.

За матеріалами www.moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті