Чи можливо одночасно зберігати спокій та високу працездатність?

В умовах стресового та нестримного ритму життя у XXI ст. провізора важко здивувати проханням допомогти у виборі ефективного та безпечного заспокійливого засобу. Справа в тому, що перебування людей у постійному нервовому напруженні провокує виникнення відчуття тривоги, втоми, порушень сну та зниження його якості. Врешті-решт, такий стан призводить до того, що людина протягом дня відчуває на собі колосальне психоемоційне навантаження, а впродовж ночі не може відновити свої життєві сили та опиняється у ще більшому стресі. Так людина потрапляє в хибне коло стресу, а це може призвести навіть до розвитку психосоматичних захворювань. Нерідко до провізора звертаються пацієнти, які вже мають ряд психосоматичних симптомів , що виникають на фоні тривалого повсякденного стресу і помітно впливають на якість життя в цілому: це і порушення роботи шлунково-кишкового тракту, і частий головний біль, і підвищений артеріальний тиск та ін. (Вознесенська Т.Г., 2006). Який же седативний засіб може впевнено порадити провізор, виділивши його з широкого асортименту заспокійливих препаратів сучасного фармацевтичного ринку України? Який саме лікарський засіб допоможе стати спокійним, проте залишатися активним?

У розробці та виробництві дієвих заспокійливих препаратів значні досягнення здобули німецькі фахівці. Вони поставили перед собою завдання створити лікарський засіб, який здатен не тільки відчутно заспокоювати, усувати нервову напругу, стабілізувати емоційний стан, нормалізувати сон, а й підвищувати працездатність, життєвий тонус і зберігати  денну активність людини. Для досягнення цієї мети було запропоновано застосовувати комбінацію валеріани та звіробою. Вдале поєднання цих активних компонентів з різнонаправленою дією реалізувалося у препараті СЕДАРИСТОН капсули (esparma GmbH, Німеччина).

ДОБРЕ ВИВЧЕНІ ВАЛЕРІАНА ТА ЗВІРОБІЙ

До складу СЕДАРИСТОНУ входять стандартизовані екстракти валеріани (50 мг) та звіробою (100 мг). Заспокійлива дія валеріани відома людству ще з давніх часів. На сучасному етапі розвитку виявлено безліч клініко-фармакологічних властивостей цієї рослини, серед яких провідними є седативна і м’яка анксіолітична дія (Налетов С.В., 2009).

У свою чергу, звіробій є природним антидепресантом, який проявляє загальнозміцнювальні та тонізуючі властивості. Він покращує настрій і стабілізує емоційний стан, допомагає зберегти бадьорість і високу працездатність (Симуткін Г.Г., 2009).

ДІЄВА КОМБІНАЦІЯ В ОДНІЙ КАПСУЛІ

Унікальна фітокомбінація екстрактів валеріани та звіробою дає можливість досягти балансу в роботі нервової системи: не тільки усунути відчуття тривоги та роздратованості, зняти нервове напруження, нормалізувати сон, а й одночасно покращити працездатність і підвищити стійкість до стресів у майбутньому. Завдяки взаємодоповнюючій дії двох активних компонентів, прийом препарату СЕДАРИСТОН не викликає сонливості вдень і при цьому покращує якість сну вночі. Варто зазначити, що СЕДАРИСТОН дозволено застосовувати навіть водіям авто та людям, чия праця пов’язана з посиленою увагою, за умови дотримання рекомендованої дози (Siepmann M. et al., 2002).

Крім цього, важливим аспектом застосування препарату СЕДАРИСТОН є його безпека і відмінна переносимість: на відміну від бензодіазепінів СЕДАРИСТОН не провокує розвиток синдрому «звикання» (Романенко В.І. та співавт., 2016) і може застосовуватися впродовж тривалого часу.

У РИТМІ ЖИТТЯ ІЗ СЕДАРИСТОНОМ

Окрім фармакологічних переваг, СЕДАРИСТОН має зручну схему прийому, яка адаптована до швидкого ритму життя: лише двічі на добу, вранці 2 капсули і ввечері 2 капсули. Для кращого запам’ятовування можна провести аналогію з добре відомим рівнянням «двічі по два чотири» (2х2=4). Легко запам’ятати — просто приймати! Курс терапії — від 3 тиж і довше. Така схема рекомендована для дорослих та дітей від 12 років. Препарат СЕДАРИСТОН має безрецептурний статус, тому може бути рекомендований провізором пацієнту для гармонізації роботи нервової системи в сучасному ритмі життя.

ІЗ СЕДАРИСТОНОМ можливо стати спокійним та залишатися активним!

Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Останні новини та статті