Створено перші робочі групи з огляду витрат в МОЗ

02 Травня 2019 4:30 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) своїм наказом (текст наказу наразі не оприлюднено) затвердило персональний склад робочих груп, які здійснюватимуть огляд витрат коштів державного бюджету. До груп увійшли представники МОЗ та Міністерства фінансів, а також незалежні експерти.

Огляд видатків в частині регулювання діяльності установ та окремих закладів охорони здоров’я здійснюватиме перша робоча група, друга група — у частині підготовки і підвищення кваліфікації фахівців і кад­рів у медичній сфері.

Не пізніше 15 травня цього року повинні відбутися перші засідання створених робочих груп. Такі засідання в подальшому проводитимуться за потребою, але не рідше 1 разу на квартал.

Проведення оглядів допоможе зрозуміти доцільність та ефективність витрат коштів державного бюджету та виявити неактуальні видатки. Тобто така процедура дозволить підвищити результативність використання бюджетних коштів та удосконалити механізм розподілу видатків.

За результатами роботи створені до 25 листопада 2019 р. групи мають подати звіти про огляди витрат у відповідних сферах для подальшого представлення на засіданні Уряду та оприлюднити їх на своїх сайтах.

На основі проведених оглядів Уряд прийматиме рішення, що буде підставою для внесення пропозиції до бюджетної декларації та проекту державного бюджету на плановий період.

Раніше наше видання повідомляло про те, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення провести у 2019 р. огляд витрат державного бюджету в окремих сферах. У результаті огляди проводитимуться у 5 міністерствах: Міністерство освіти й науки, МОЗ, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Міністерство соціальної політики України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

За матеріалами: kmu.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*