Держлікслужба в Тернопільській обл. інформує про виконану роботу протягом травня

18 Червня 2019 2:20 Поділитися

З метою підвищення якості роботи Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) у Тернопільській обл. у травні 2019 р. здійснювалися певні заходи:

  • проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з керівниками суб’єктів господарювання Тернопільської обл. На базі комунального некомерційного підприємства «Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги» проведено навчально-інформаційний семінар «Вимоги санітарно-протиепідемічного режиму аптечних закладів» для уповноважених осіб та керівників лікувально-профілактичних закладів області;
  • проводилися регулярні ознайомчі візити керівника Держлікслужби та завідувача лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції в аптечні заклади області, які здійснюють виробництво ліків в умовах аптеки, з метою оцінки їх діяльності.

За дорученням Держлікслужби проведено 6 перевірок аптечних закладів перед видачею ліцензії щодо наявності матеріально-технічної бази, кваліфікованого персоналу, необхідних для провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, усі акти передано в Держлікслужбу.

Відповідно до затвердженого плану проведено 7 перевірок щодо додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у 7 суб’єктів господарювання, також перевірено 11 аптек та 6 аптечних пунктів. За результатами перевірок видано 5 розпоряджень про усунення порушених Ліцензійних умов.

Також проведено планові заходи щодо дотримання вимог щодо якості лікарських засобів: усього перевірено 7 суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами (17 місць провадження діяльності). Керівникам 5 перевірених суб’єктів господарювання надано приписи про усунення порушень, складено 1 протокол, винесено 1 постанову, накладено та сплачено штраф на суму 340,00 грн.

Проведено позапланові перевірки якості лікарських засобів. За скаргами перевірено 2 суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами.

Своєчасно якісно виконано всі доручення Держлікслужби:

  • опрацьовано розпорядження про заборону обігу лікарських засобів, що надійшли від Держлікслужби, та розроблено 9 інформаційних листів;
  • вчасно надано відповіді на всі запити Держлікслужби;
  • вчасно надано всю потрібну інформацію до відділу бухгалтерського обліку та планування.

Уповноваженим особам аптечних та лікувально-профілактичних закладів у міру надходження від Держлікслужби невідкладно надавалася інформація про заборону реалізації, зберігання, застосування та вилучення з обігу субстандартних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів. Окрім того, надавалися дані про дозвіл на реалізацію лікарських засобів, що знаходилися під забороною до окремого розпорядження.

За матеріалами dls.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті