24 вересня відбудеться безкоштовний онлайн-вебінар «Якщо викликають на допит: план оперативних дій»

20 Вересня 2019 3:02 Поділитися

24 вересня об 11:00

Онлайн-вебінар «Якщо викликають на допит: план оперативних дій»

Безкоштовно

РЕЄСТРУЙТЕСЯ ТУТ.

Здавалося, що це питання може ніколи не торкнутися вас, проте практика показує зовсім інше. Звичайні громадяни та навіть менеджмент великих компаній не знають елементарних правил поводження у випадку виклику на допит та часто реагують на подібне не в зовсім правовий спосіб. До чого слід готуватися перед допитом і як уникнути помилок, які потім дуже складно виправити? На ці питання та багато інших дасть відповіді асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс» Тарас Безпалий, який за свою багаторічну кар’єру вже відпрацював ідеальний план реагування.

Для кого: топ-менеджери, представники юридичних департаментів та інших підрозділів компаній, дистриб’ютори, менеджери, а також усі зацікавлені в даній темі.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ

  • Що таке допит, чим він відрізняється від «прийти поговорити», порядок проведення.
  • Як можуть викликати на допит.
  • Які вимоги до повістки.
  • Ходити на допит чи ні.
  • Які права має особа, яку викликають для допиту.
  • Чи важливо завчасно готуватися до допиту і як це робити.
  • Чи потрібен на допиті адвокат.
  • Які зауваження варто записати в протокол та ін.

Тарас Безпалий, асоційований партнер ЮК «Правовий Альянс», адвокат. Практикує право більше 15 років, фокусується на наданні послуг у сфері кримінально-правового захисту. Брав участь більше ніж у 100 обшуках, за результатами яких клієнтам було повернуто майно на понад 4 млн дол. США.

Через обмежену кількість місць реєстрація проводитиметься за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що зумовлена технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до Ірини Попової, менеджера з маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за тел.: +38 (050) 193-66-98 або пишіть на [email protected] або [email protected]

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті