Окружний адміністративний суд відклав підготовче засідання щодо справи про скасування міжнародного іспиту для студентів-медиків

20 Вересня 2019 3:21 Поділитися

За інформацією із сайту Окружного адміністративного суду міста Києва, 17 вересня поточного року відбулося підготовче засідання у справі про скасування для студентів-медиків міжнародного іспиту з основ медицини. Проведення даного іспиту затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 р. № 334.

Відповідний позов до суду подала студентка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та народний депутат VIII скликання Валерій Писаренко. Відповідачами у справі визначено Кабінет Міністрів України.

Позивачі зауважують, що запроваджений міжнародний іспит з основ медицини базується на програмах іноземних освітніх агентств із забезпечення якості вищої освіти. Але наразі КМУ все ще не затвердив перелік іноземних агентств, сертифікати яких визнаються в Україні.

На думку позивачів, у даній ситуації має місце порушення Закону України «Про вищу освіту» та конституційного права громадян України на вищу освіту.

Тому у зв’язку з необхідністю ознайомлення з поданими до суду матеріалами та вирішення питання про можливе об’єднання справ з аналогічними позовними вимогами, що також перебувають у провадженні суду, підготовче засідання відклали до 5 листопада.

За матеріалами oask.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті