У пасажирів та членів екіпажу авіарейсу із Уханю не виявлено жодних симптомів респіраторних захворювань

21 Лютого 2020 10:35 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) інформує, що під час польоту та посадки літака, який евакуював українців з Китаю, у жодного пасажира та членів екіпажу не було виявлено симптомів гострих респіраторних захворювань.

Усі люди, що прибули з Уханю, будуть транспортовані до місця обсервації — медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській обл.

Варто нагадати, що на борту літака перебували 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких 3 медики. Медичні працівники протягом усього періоду обсервації (14 днів) будуть проводити медико-санітарне спостереження як мінімум двічі на день усіх, хто перебуває в ізоляції.

Додатково люди, які перебуватимуть в обсервації, матимуть контакти медичних працівників, щоб у разі погіршення їхнього стану здоров’я або появи симптомів, які можуть свідчити про розвиток гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, їх було госпіталізовано в інфекційний стаціонар. У такому випадку в інфекційному відділенні їм буде надаватися медична допомога і проводитися подальша діагностика.

Після прибуття до місця обсервації транспорт, яким перевозять евакуйованих та членів команди, пройде дезінфекційну обробку.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інші статті розділу


Останні новини та статті