Посилення природного захисту організму дитини в сезон інфекцій

Під час сезону ГРВІ та застуд підвищилася увага до різноманітних імуномодуляторів, імуно­стимуляторів та інших препаратів, покликаних активувати власні сили організму для захисту від вірусів. Однак багато з цих препаратів не показані до застосування у дітей, а для інших характерний широкий спектр побічних ефектів. Ситуацію ще більше ускладнює те, що в дитячому віці імунітет поки не сформований, тому небажано його стимулювати. Що ж робити, якщо дитина часто хворіє і, не встигнувши повністю оговтатися після однієї інфекції, одразу ж підхоплює іншу. Часто у таких дітей розвиваються рецидивуючі ускладнення з боку ЛОР-органів. Яким же чином захистити свою дитину на час сезону ГРВІ та застуд та згодом після завершення карантину, коли вона повернеться до дитячого колективу?

У цьому контексті увагу привертає засіб Бівел™, який можна застосовувати з метою адаптації та підтримки функціонування імунітету в період сезонних ризиків. До складу Бівел™ входить збалансований комплекс вітамінів та нутрієнтів, які сприяють покращенню захисних функцій імунної системи, а саме EpiCor® — сухий дріжджовий ферментат Saccharomyces cerevisiae, вітамін С NUTRA-C™, глюконат цинку (Zinc gluconate) та вітамін D3.

EpiCor® — це комплексний інгредієнт природного походження, який складається з десятків бета-глюканів, що працюють разом, впливаючи на імунну відповідь. EpiCor® має антиоксидантні та протизапальні властивості. Доведено, що EpiCor® швидко адаптує як клітинну (лімфоцити), так і гуморальну (підвищення рівня інтерферону) ланки імунітету (Jensen G.S. et al., 2011; Jensen G.S. et al., 2015). Також показано, що застосування EpiCor® дозволяє статистично достовірно знизити частоту грипу та застуди, а в разі розвитку захворювання — скоротити його тривалість (Moyad M.A. et al., 2008). При цьому EpiCor® має сприятливий профіль безпеки. Вживання EpiCor® дозволяє підвищити рівень імуноглобуліну А у слині, підвищуючи захисні властивості слизової оболонки ротоглотки — основних воріт, через які в наш організм потрапляє інфекція (Moyad M.A. et al., 2009).

Відомо, що вітамін С має потужний антиоксидантний ефект, який захищає клітини від окисного ушкодження, сприяючи відновленню окисно-відновного потенціалу клітин та захищаючи їх від активних форм кисню під час розвитку процесу запалення. Вітамін С здатен відновлювати інші компоненти системи антиоксидантного захисту організму, такі як вітамін Е та глутатіон. Відомо, що вітамін С сприятливо впливає на механізми імунного захисту (Douglas R.M. et al., 2007). У складі Бівел™ вітамін С представлений у формі Nutra-C™, яка вирізняється знач­но кращою біодоступністю — майже на третину порівняно із синтетичним вітаміном С, що зазвичай входить до складу вітамінних комплексів (Choi K.M. et al., 2016).

Ще один важливий компонент Бівел™ — Zn, що бере участь в активації тимуліну, який виробляється тимусом. Тимулін необхідний для дозрівання Т-лімфоцитів — ключових елементів клітинного імунітету. Цинк бере активну участь у процесах регенерації тканин, зокрема клітин слизової оболонки дихальних шляхів (Нетребенко О.К., 2006).

Вітамін D3  бере участь у регуляції імунних реакцій організму і є дієвим засобом профілактики та симптоматичного лікування захворювань легень, захищаючи їх від широкого спектра інфекцій. Так, вітамін D стимулює функції макрофагів і синтез антимікробних пептидів (Тимо­феева А.А., Любина Е.Н., 2016).

Коли буде актуальним Бівел™?

  • на фоні комплексного лікування грипу та інших ГРВІ з метою створення умов для зменшення вираженості симптомів;
  • при прояві перших симптомів ГРВІ та грипу;
  • для покращення імунітету з метою запобігання ГРВІ в сезон застуд;
  • з метою створення умов для зменшення вираженості симптомів алергічного риніту;
  • для дітей, що часто хворіють, з метою зниження частоти розвитку і тяжкості респіраторних інфекцій.

Бівел™ є джерелом поживних речовин, які сприяють адаптації та налаштуванню імунітету в період сезонних ризиків. Бівел™ випускається у формі суспензії з приємним смаком та запахом, що припаде до душі найвибагливішій малечі!

З Бівел™ все буде BE WELL! 

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Інші статті розділу


Останні новини та статті