Підсумок онлайн-брифінгу щодо заходів з протидії поширенню COVID-19

10 Квітня 2020 1:50 Поділитися

Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, під час онлайн-брифінгу, який відбувся 10 квітня щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції на території України, поінформував, що за минулу добу (9 квітня) отримано 311 нових підтверджених випадків інфікування COVID-19. Усього на території України підтверджено 2203 випадки захворювання.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 69 людей, з них 29 чоловіків та 40 жінок. 80% померлих мали тяжкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, захворювання нирок та легень, у деяких відмічено поєднані захворювання.

Загалом найбільше випадків COVID-19 зареєстровано в Чернівецькій обл. (366), м. Київ (348), Івано-Франківській (254), Тернопільській (169), Київській (140) та Вінницькій областях (119).

Необхідно зауважити, що досліджуються зразки не лише осіб, у яких підозрюють захворювання, але й тих, хто контактував із пацієнтом з підтвердженим COVID-19. Також є повторне тестування для людей, що одужали, це необхідно для зняття діагнозу.

Заступник міністра зазначив, що придбати експрес-тест на коронавірус можна і в аптечній мережі, але це питання до суб’єкта господарювання, який володіє аптекою. Окрім того, він уточнив, що тестування методом полімеразної ланцюгової реакції проводять у всіх випадках, які стосуються підозри на коронавірусну інфекцію, зокрема при пневмонії, сухому кашлі, підвищеній температурі тіла, утрудненому диханні тощо.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті