Підсумки щоденної наради з питань запобігання поширенню COVID-19

19 Травня 2020 3:12 Поділитися

У ході традиційної наради з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, яка відбулася 19 травня, Президенту Украї­ни Володимиру Зеленському повідомили, що в країні за добу захворіло 260 людей, а одужало 356. Про це йдеться на сайті Президента України.

«Коронавірусна епідемія змусила нас усіх приймати нові рішення й нові умови життя. Усі країни у світі переосмислили свої підходи. Сьогоднішня тенденція щодо кількості тих, хто захворів, і тих, хто одужав, вселяє надію, що перші виклики ми достойно пройшли. Однак це не означає, що ми повинні недбало ставитися до коронавірусної інфекції. Робитимемо все, щоб гарантувати безпеку українців», — зазначив В. Зеленський.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив Главі держави, що наразі майже всі області виплатили березневі надбавки до 300% до зарплат лікарям, які борються з коронавірусом. Три області вирішать це питання найближчими днями.

Також деякі регіони вже почали виплати надбавок за квітень, і до кінця тижня Кабінет Міністрів України очікує значного збільшення кількості укладених угод з Національною службою здоров’я, що необхідно для здійснення цих виплат.

За матеріалами president.gov.ua,
фото з facebook.com/president.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті