Постанова КМУ від 25.06.2020 р. № 522

25 Червня 2020 11:34 Поділитися

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25.06.2020 р. № 522

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (Офіційний вісник України, 2020 р., № 43, ст. 1394) — із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500, зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                   Д. Шмигаль

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 25.06.2020 р. № 522

ЗМІНИ,

що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392

  1. У пункті 2:

1) в абзаці шостому слова «центрах надання адміністративних послуг,» виключити;

2) доповнити пункт абзацом такого змісту:

«Обсервація, самоізоляція особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19) або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або зазначених пунктів.».

  1. У пункті 3:

1) підпункт 4 після слів «судноводіїв малих/маломірних суден»  доповнити словами «, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, заходів до професійно-практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь у практичній підготовці здобувачів, в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах»;

2) підпункт 5 після слова «заходів» доповнити словами «, крім проведення кінопоказів у приміщеннях кінотеатрів,»;

3) підпункт 13 викласти в такій редакції:

«13) перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства (крім іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту) без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Особі, визначеній абзацом першим цього підпункту, у якої відсутній поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, уповноваженою службовою особою підрозділу охорони державного кордону відмовляється у перетинанні державного кордону в порядку, визначеному статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль»;»;

4) доповнити пункт підпунктом 14 такого змісту:

«14) до 1 липня 2020 р. включно діяльність кінотеатрів, з 2 липня 2020 р. діяльність кінотеатрів з наповненістю кінозалів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі.»;

  1. Пункт 4 доповнити абзацом такого змісту:

«Рішення про посилення протиепідемічних заходів, прийняті регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, не можуть стосуватися проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань, єдиного вступного іспиту з іноземної мови, єдиного фахового вступного випробування, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК», єдиного державного кваліфікаційного іспиту, встановлювати особливості проведення чи обмеження щодо зазначених в цьому абзаці заходів.».

  1. Пункт 6 доповнити абзацом такого змісту:

«Не підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них співробітники Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста, співробітники акредитованих в Україні дипломатичних місій, зокрема тих, які проводять моніторинг ситуації та доставку гуманітарної допомоги населенню, що проживають на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, учасники зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри «Крим — Україна» та «Донбас — Україна» за запрошенням закладу вищої (фахової передвищої) освіти, разом з однією особою, що супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою.».

  1. Абзац шостий пункту 7 після слів «зовнішнього незалежного оцінювання» доповнити словами «та вступних випробувань, зокрема для вступу через освітні центри «Крим — Україна» та «Донбас — Україна» за запрошенням закладу вищої (фахової передвищої) освіти,».
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*