Увага, шахраї! Невідомі особи вимагають гроші в ліцензіатів, представляючись співробітниками Держлікслужби

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) повідомляє, що в центральний апарат відомства почали надходити повідомлення від суб’єктів господарювання про підозрілі телефонні дзвінки, які здійснюються начебто працівниками Держлікслужби, які від ліцензіатів вимагають або перевести гроші на банківську картку, або бути готовими до перевірок.

У відомстві звертають увагу, що дзвінки із проханням про переказ грошових коштів жоден зі співробітників Держлікслужби не здійснював і не має на це повноважень. Окрім цього, відповідно до положень Закону України від 17.03.2020 р. № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» планові перевірки в умовах карантину Держлікслужба не проводить (крім заходів державного ринкового нагляду).

Стосовно позапланових перевірок в Держлікслужбі зазначають, що суб’єкт господарювання може бути попереджений про їх проведення в телефонній розмові. Однак перед початком здійснення заходу посадові особи відомства зобов’язані пред’явити керівнику суб’єкта господарювання — юридичної особи, її відокремленого підрозділу або уповноваженій ним особі (фізичній особі — підприємцю або уповноваженій ним особі) посвідчення (направлення) та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу органу державного нагляду (контролю), і надати суб’єкту господарювання копію посвідчення (направлення).

У посвідченні (направленні) на проведення заходу обов’язково зазначаються, зокрема, номер і дата наказу (рішення, розпорядження), на виконання якого здійснюється захід, перелік посадових осіб, які беруть участь у здійсненні заходу, із зазначенням їх посади, прізвища, ім’я та по батькові, підстави для здійснення заходу.

Посадова особа органу державного нагляду (контролю) без посвідчення (направлення) на здійснення заходу та службового посвідчення не має права здійснювати державний нагляд (контроль) суб’єкта господарювання.

Держлікслужба просить бути пильними щодо підозрілих дзвінків і просить у разі отримання дзвінків/повідомлень із вимогою про переказ грошових коштів обов’язково звертатися до правоохоронних органів!

За матеріалами www.dls.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті