Потрібно виправити несправедливу ситуацію з різним рівнем зарплати серед лікарів різних ланок медицини — Володимир Зеленський

02 Вересня 2020 12:39 Поділитися

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Полтавської обл., яка відбулася 1 вересня, повідомив, що Уряд незабаром має представити план збереження районних лікарень та надання медичних послуг у сільській місцевості. Про це йдеться на сайті Президента України.

«Ми чекаємо від міністра охорони здоров’я, від Прем’єр-міністра України цієї презентації, де будуть збережені лікарні. А там, де їх немає, буде дуже швидко побудована інфраструктура, щоб людина з маленького села змогла потрапити в найкоротший термін до опорної лікарні. Якщо це далеко, то на місці повинна бути лікарня того чи іншого рівня. Я впевнений, що найближчим часом цю презентацію побачимо ми, в Офісі Президента, а потім уже суспільство теж її побачить і розгляне», — розповів Глава держави.

Президент зауважив, що під час робочих поїздок регіонами України часто дізнається інформацію про ті чи інші психіатричні лікарні та тубдиспансери, які планувалося закрити в межах медичної реформи, яку ухвалила попередня влада. Тому доводиться в «ручному режимі» втручатися, щоб не допустити закриття таких важливих медичних закладів. За словами Президента, необхідно також виправляти несправедливу ситуацію з різним рівнем заробітної плати серед лікарів різних ланок медицини.

«Що стосується бідності — перш за все питання до оплати праці, до медичної реформи, яка, ми знаємо, частково має плюси, а частково — великі мінуси через ту нерівність заробітної плати медиків різних ланок — «первинки» та інших лікарів. Існує велика різниця, несправедлива, нечесна. Так не буде — такі речі ми будемо виправляти», — наголосив Глава держави.

За матеріалами president.gov.ua

фото із сайту Президента України

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті