Близько 34 тис. ліжок у лікарнях вже готові до прийому хворих з COVID-19 — Максим Степанов

13 Жовтня 2020 3:12 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) щодня збільшує кількість ліжок у лікарнях та підвищує ефективність лікування коронавірусної хвороби, що дозволяє зменшити кількість часу перебування хворого в стаціонарі. Про це повідомляється на сайті МОЗ.

«На сьогодні в середньому людина перебуває в лікарні на ліжку до 14 днів. У Німеччині ця статистика становить до 7 днів. Ми теж зараз намагаємося зменшити тривалість перебування людини на ліжку. Звісно, водночас пацієнту повинна бути надана в повному обсязі медична допомога, і не має бути жодних загроз його життю», — запевнив Максим Степанов, очільник МОЗ.

Також він зазначив, що на сьогодні на лікарняних ліжках перебуває близько 20 тис. пацієнтів. «Близько 34 тис. ліжок уже готові в лікарнях до прийому хворих на COVID-19 і зараз головне, що нам потрібно першочергово зробити — це зупинити розповсюдження хвороби. Саме тому на засіданні Уряду ми будемо пропонувати більш жорсткі обмеження в нашій країні, але без будь-яких локдаунів, аби не зупиняти економіку. Ми всі розуміємо, що це зараз — неприйнятно», — підкреслив міністр.

М. Степанов запевнив, що є певний перелік заходів, які МОЗ вживає щодня, але вкотре наголосив на тому, що ключову роль відіграє дотримання правил та рекомендацій МОЗ.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті