Зараз ще не пік захворюваності на COVID-19, але ми повинні бути мобілізовані, як ніколи — Максим Степанов

16 Жовтня 2020 5:45 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що в ефірі ранкового шоу «Ранок з Україною» міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що наразі ситуація з коронавірусом не сягнула ще свого піку, тому країна має залишатися мобілізованою, а громадяни — дотримуватися протиепідемічних правил.

«Я вважаю, що це не пік захворюваності, кількість інфікованих буде збільшуватися, якщо ми не припинимо легковажно ставитися до правил і рекомендацій. Ми зараз повинні бути мобілізовані, як ніколи. Давайте дотримуватися правил, давайте доведемо, що ми дійсно шануємо лікарів. Це буде такий загальноукраїнський флешмоб», — сказав М. Степанов.

Під час ефіру, зокрема, обговорювали й питання вакцини проти коронавірусу. М. Степанов зазначив, що першими таке щеплення отримають особи з групи ризику, зокрема українські лікарі.

«Є групи ризику за професійною ознакою — це медичні працівники. Нам потрібно, щоб вони завжди були в строю, щоб вони могли виконувати свої обов’язки. На наших медичних працівниках зараз велике навантаження та шалена відповідальність за життя людей, тому вони мають бути захищені у першу чергу», — підсумував міністр.

За матеріалами moz.gov.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті