До складу рослинного комплексу ФЛУ-ІНЬ входять лікарські рослини, відомі своїми антибактеріальними, жарознижувальними, анальгезивними та загальнозміцнювальними властивостями, а саме: трава полину зонтичного, квіти жимолості, кореневище кемпферії, листя перили, трава ельсгольцію, стебла пасльону лежачого і трава м’яти польової. Показано, що екстракти жимолості та полину мають противірусні властивості та використовуються при парагрипі, грипі та респіраторній синцитіальній вірусній інфекції (Ding Y. et al., 2017; Yan H., et al., 2018). Флавоноїди, що входять до складу екстрактів ельсгольцію і кемпферії, мають протимікробні та протизапальні властивості (Yenjai С., 2004). Перила має антиоксидантні, антимікробні, антиалергічні та протизапальні властивості, а також характеризується жарознижувальним потенціалом (Wang J. et al., 1997; Ahmed H.M., 2018). Завдяки таким властивостям перилу та траву ельсгольції здавна використовували у традиційній медицині країн Східної Азії, зокрема в Китаї, Японії та ін., при застудних захворюваннях, підвищенні температури тіла та болю в горлі (Guo Z., 2012; Ahmed H.M., 2018). Тож при перших проявах застуди доцільно якнайшвидше забезпечити підтримку власного організму за допомогою компонентів, що входять до складу ФЛУ-ІНЬ.
Вдалим доповненням протизастудної аптечки стане РИНАКАП, який є актуальним засобом при гострому та хронічному риніті. Біологічно активні речовини, що входять до складу РИНАКАП, характеризуються широким спектром властивостей: коріння ангеліки має протизапальні властивості, квітки магнолії характеризуються протиалергічною, протизапальною та протимікробною активністю, завдяки чому мають довгу історію використання в китайській медицині при риніті та синуситі, а компоненти нетреби відомі протимікробними, жарознижувальними й потогінними властивостями (Shen Y., 2008; Ежов В.М., 2010; Ma J., 2018).
Ще одним актуальним в осінньо-зимовий період засобом є ФІТОПУЛЬМІН — рідкий рослинний екстракт з коренів платикодону, айстри, горичника, спаржі та солодки, а також кореневищ куркуми, плодів абрикоса, кори та листя шовковицевого дерева, шкірки мандарина, листя перили і колеусу, трави м’яти. Ці цілющі рослини здавна використовувалися для підтримки здоров’я верхніх і нижніх дихальних шляхів, зокрема для полегшення кашлю. Так, наприклад, корінь солодки голої стимулює секрецію слизу, що полегшує його відхаркування, а куркума довга має антиоксидантні, протимікробні й протизапальні властивості (Зайцева О.В., 2007; Jurenka J.S., 2009).
Гармонійним доповненням до цієї рослинної аптечки, натхненої віковими традиціями східної медицини, стане аромабальзам для розтирання шиї та грудної клітки ЧЕРВОНИЙ СЛОН, який містить ефірні олії м’яти, камфорного лавра і базиліка евгенольного. Олії базиліку та лавру можуть використовуватися для інгаляцій при запаленні дихальних шляхів, адже вони мають антиоксидантні та протимікробні властивості (Rattanachaikunsopon P., 2010; Ramos C., 2012). Олія м’яти буде актуальною при респіраторних захворюваннях (Войткевич С.А., 1999).
Продукти компанії «FITO PHARMA Co., Ltd»: природні сили східної медицини проти застуди та грипу.
Більш детальну інформацію про продукцію «Fito Pharma» можна дізнатися за тел.: +38 (067) 324‑84‑64, а також на сайтах: victoriafito.com; natur-boutique.ua.
Коментарі