Бізнес може не витримати другої хвилі жорсткого локдауну — ЄБА

21 Жовтня 2020 10:18 Поділитися

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) повідомляє, що наразі у представників бізнесу існують побоювання стосовно можливого повторного введення жорстких обмежувальних заходів. Збереження здоров’я громадян — головний пріоритет у нинішній ситуації, та наразі в країні вживаються обмежувальні заходи, аби його досягти. Однак, уже сьогодні очевидно, що варто здійснювати зважені та конструктивні кроки, аби й економіка продовжувала працювати.

«Велика кількість представників бізнесу досі тяжко оговтується після першої хвилі локдауну. Однак повторне його введення змусить підприємців «затягнути пояси» ще сильніше. І якщо для великих компаній це означатиме відмову від розвитку і довготривалу стагнацію, то для малого бізнесу — це питання виживання. Тож бізнес сподівається, що вдруге жорсткі обмежувальні заходи все ж не буде введено. Адже друга зупинка економіки не принесе якісних наслідків для країни, а, швидше, погіршить і так кризові явища», – підкреслила Анна Дерев’янко, виконавчий директор ЄБА.

Відтак, ЄБА наголошує на необхідності розглядати кілька шляхів врегулювання ситуації та забезпечувати, наскільки це можливо, баланс здоров’я населення та економічного здоров’я. Крім того, вводячи певні правила та обмеження, варто докладати зусиль і до якісного контролю за їх дотриманням, у протилежному випадку правил та обмежень може бути безліч, однак вони так і не принесуть очікуваних наслідків, а, на жаль, контроль за виконанням правил у нашій країні є дійсно питанням.

Тож, бізнес закликає уникнути жорсткого локдауну в країні та підходити до прийняття будь-яких рішень у даному контексті з точки зору довгострокового, стратегічного планування.

Варто нагадати, що раніше Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України запевнив, що Уряд не розглядатиме впровадження жорстких обмежувальних заходів у разі другої хвилі поширення коронавірусу, а покладатиметься на адаптивний карантин та локалізацію спалахів захворювання.

За матеріалами eba.com.ua

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті