Міністерство охорони здоров’я та Асоціація «eHealth» підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку ЕСОЗ

23 Жовтня 2020 9:39 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України та Асоціація постачальників товарів та послуг у сфері інформатизації охорони здоров’я «eHealth» (далі — Асоціація) підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ). З боку Міністерства документ підписав очільник МОЗ Максим Степанов, з боку Асоціації — її директор Олена Назаренко. Про це йдеться на сайті МОЗ України.

«Міністерство охорони здоров’я відкрите до поглиблення співпраці з медичними інформаційними системами, оскільки наша злагоджена взаємодія є запорукою успіху партнерства держави та бізнесу в питаннях розвитку е-здоров’я. Ми цінуємо те, що медичні інформаційні системи сприяють розвитку ІТ-послуг у медицині, допомагаючи здійснювати автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією закладами охорони здоров’я», — зазначив міністр охорони здоров’я М. Степанов після підписання документа.

За його словами, сьогодні МОЗ активно працює над впровадженням нових функціоналів в ЕСОЗ, які мають на меті підвищити використання сучасних електронних рішень для пацієнтів та знизити навантаження на медичний персонал. Меморандум передбачає, зокрема, що сторони сприятимуть розбудові ефективного державно-приватного партнерства у сфері е-здоров’я. Окрім цього, будуть забезпечені стала та оперативна комунікація і взаємодія у питаннях розвитку ЕСОЗ.

МОЗ та Асоціація також домовилися про підготовку пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з розвитку функціональних можливостей ЕСОЗ, порядку її фінансування.

За матеріалами moz.gov.ua,

фото з сайту МОЗ України

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті