Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та економіка — Володимир Зеленський

30 Листопада 2020 5:02 Поділитися

На традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції, яка відбулася 30 листопада, повідомлялося, що представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню COVID-19, зокрема Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду для обговорення прогнозів розвитку епідемічної ситуації та визначення щодо того, чи потрібно впроваджувати повний локдаун та коли.

Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

«Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров’я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути», — зазначив Президент.

Водночас були обговорені останні дані щодо розвитку подій. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вже з понеділка були розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. «За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним українці можуть телефонувати на створену «гарячу лінію» МОЗ, де вони отримають консультацію, за необхідності, до них виїде мобільна бригада», — зазначив очільник МОЗ.

За матеріалами president.gov.ua

фото із сайту Президента України

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті