Уряд заздалегідь інформуватиме бізнес про дату посилення карантинних обмежень — Віктор Ляшко

04 Грудня 2020 10:53 Поділитися

1 грудня Європейською Бізнес Асоціацією проведено зустріч з Вік­тором Ляшком, заступником міністра охорони здоров’я України, у ході якої посадовець запевнив, що Уряд завчасно повідом­лятиме бізнес-спільноту про посилення або введення нових карантинних обмежень.

Наразі в Уряду є 2 плани впровадження карантину, вибір одного з них залежатиме від епідеміологічної ситуації, та вони матимуть різні економічні наслідки.

Зі свого боку, представники асоціації наголосили на тому, що вони мають бути завчасними, логічними та чітко виписаними, аби кожна компанія могла легко зрозуміти правила, під які вона підпадатиме.

За словами заступника міністра, Уряд готовий до співпраці та оперативного реагування на коментарі та зауваження від бізнесу після публікації документа, який регулюватиме запровадження локдауну.

Стосовно того, що саме працюватиме, а що — ні під час потенційного локдауну, В. Ляшко зауважив, що Уряд планує обмежити роботу всіх установ, де відбувається взаємодія з відвідувачами, окрім продуктових магазинів, аптек та автозаправних станцій. Непродовольчі магазини будуть зачинені, ресторани зможуть працювати навинос та робити доставку, в готелях буде дозволено тільки проживання. Тобто фактично планується задіяти ті самі карантинні обмеження, що й під час дії карантину вихідного дня.

При цьому наразі не планується закриття кордонів, іноземці зможуть в’їжджати та виїжджати з країни за умови наявності медичного поліса, що покриває випадок COVID-19, та негативного тесту. МОЗ також планує розширювати використання експрес-тестів, які дозволять полегшити подорожі громадян, а також будуть застосуватися в інших випадках, щоб збільшити кількість та підвищити швидкість проведення тестувань.

За матеріалами eba.com.ua,
фото moz.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті