Протидія COVID-19: підписано угоду на отримання 300 млн дол. США від МБРР

15 Грудня 2020 11:20 Поділитися

Міністерство фінансів України повідомляє, що 14 грудня між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) підписано Угоду про Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19, для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Міністерство фінансів України у співпраці з Міністерством соціальної політики України доклали всіх зусиль для підготовки Угоди в найкоротші строки, завдяки якій Україна зможе залучити кредит у розмірі 300 млн дол. США, з яких 170 млн дол. — вже до кінця 2020 р.

«Підписання Угоди про Друге додаткове фінансування для проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» є логічним завершенням року, в якому Світовий банк вчергове довів свою дієву підтримку, спрямовану на боротьбу з наслідками поширення COVID-19. Головна мета — це соціальна допомога і соціальні послуги для малозабезпечених сімей, а також допомога постраждалим від негативного економічного впливу пандемії COVID-19» — зазначив Сергій Марченко, міністр фінансів України.

Це буде друге додаткове фінансування даного проєкту, який реалізується в Україні, загальна сума кредиту за яким становитиме 750 млн дол. Проєкт спрямований на покращення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні для малозабезпечених сімей.

Клавдія Максименко, в.о. директора Представництва Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України, подякувала за спільну роботу над Угодою і привітала всіх присутніх з тим, що вдалося підготувати її до підписання в найкоротші терміни.

«Ми підписали Угоду, яка найближчими днями почне працювати для українців. Я хочу висловити готовність Світового банку і надалі підтримувати плідну співпрацю з Урядом України — і стосовно вже запроваджених проєктів, які є затвердженими, а також нових, над якими ми зараз спільно працюємо», — повідомила К. Максименко.

У свою чергу, С. Марченко наголосив, що підтримка Світового банку і оперативне прийняття важливих рішень дає надію на продовження співпраці, а також запевнив у готовності наполегливо працювати над проєктами, спрямованими на розвиток освіти, закупівлю вакцин проти COVID-19 тощо.

Повідомляється, що наразі також очікується підписання Угоди щодо проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» (Проєкт 3В), спрямованого на покращення транспортного сполучення і підтримку відновлення сільськогосподарської галузі у Луганській обл.

За матеріалами mof.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті