МОЗ наполягатиме на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня

06 Січня 2021 4:04 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я наполягає на введенні запланованого посиленого карантину з 8 до 24 січня. Інформація про це розміщена на сайті МОЗ України. «Ми заздалегідь попередили про жорсткий карантин з 8 до 24 січня включно. Була прийнята відповідна постанова Уряду. Під час мого особистого спілкування з бізнесом всі зазначили, що розуміють введення посилених карантинних заходів», — заявив очільник МОЗ.

Також зазначається, що епідеміологи та експерти МОЗ прогнозують зростання кількості хворих на COVID-19 після новорічних свят. Як наслідок, буде збільшуватися навантаження на медичну систему.

«Я неодноразово наголошував, що з кінця січня традиційно починає зростати кількість хворих на грип. На середину лютого (з огляду на статистику минулих років) прогнозується пікове навантаження щодо захворюваності на грип. Тому ми вважаємо, і це думка наших епідеміологів, що введення з 8 до 24 січня посиленого карантину на території країни вкрай необхідно для того, щоб максимально збити цю хвилю і пройти її без колапсу до весни поточного року», — підкреслив М. Степанов.

Міністр зазначив, що понад 23 тис. осіб наразі знаходяться в лікарнях і потребують відповідної медичної допомоги в умовах стаціонару. Більше 10% — це тяжкі хворі. Також очільник МОЗ закликав українців звертатися з будь-якими ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій до сімейних лікарів для проведення тестування на COVID-19 та запевнив, що країна повністю забезпечена тест-системами, а потужності лабораторій дозволяють проводити понад 75 тис. тестувань на добу.

За матеріалами moz.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті