Держлікслужба впроваджує пілотний проєкт стосовно направлення електронних листів

18 Січня 2021 2:45 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) інформує про те, що орієнтовно в лютому 2021 р. планує запровадити пілотний проєкт щодо направлення електронних листів суб’єктам господарювання з питань підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики, сертифікатів лікарського засобу (для міжнародної торгівлі), ліцензування імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів — АФІ) та ліцензування виробництва лікарських засобів.

Тому для здійснення ефективного заходу представникам суб’єктів господарювання необхідно направити актуалізовану інформацію з електронними адресами за відповідними напрямками для формування бази даних Держлікслужби та пропозицій щодо даного проєкту.

Інформацію варто направляти на електронну адресу представника (контактної особи) Держлікслужби за відповідними напрямками надання адміністративних послуг, а саме:

  • з питань підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики — Dmytrenko_NO@dls.gov.ua;
  • сертифікатів лікарського засобу (для міжнародної торгівлі) — Shevchuk_AA@dls.gov.ua;
  • ліцензування імпорту лікарських засобів (крім АФІ) та ліцензування виробництва лікарських засобів — Kochiieva_OS@dls.gov.ua.

Вищезазначену інформацію необхідно надсилати за вказаною формою.

За матеріалами dls.gov.ua

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Ирина 18.01.2021 5:08
Аптечне виробництво ліків - тут мається на увазі? Чи лише заводське?
Евгений 20.01.2021 4:58
Добрий день. Скоріше за все мається на увазі заводське, а не екстемпоральне, оскільки, якщо мова йде про саме такий вид виробництва, завжди йде уточнення, що виробництво в умовах аптеки.

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті