В Україні вакцинація проти COVID-19 буде безкоштовною — Володимир Зеленський

01 Лютого 2021 1:33 Поділитися

На думку Президента Володимира Зеленського, вакцинація проти COVID-19 в Україні має бути безкош­товною. Цей аспект імунізації, яку заплановано розпочати в лютому, він детально обговорив з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Про це йдеться на сайті Президента України.

«Вакцинація проти COVID-19 в Україні буде безкоштовною. Це саме та турбота, це той захист, який повинна надати держава громадянину в час пандемії, від якої потерпає весь світ. Не знаю, скільки коштуватиме вакцина у приватних лікарнях, але для більшості українців ця профілактика може вдарити по гаманцю, а вакцина проти COVID-19 — не те, на чому має заробляти держава», — наголосив Президент.

Очільник МОЗ додав, що план вакцинації передбачає надання послуг на без­оплатній основі всім, а першими отримати щеплення зможуть вразливі категорії населення. «Скоро ми представимо та детально пояснимо план, як отримати вакцину від коронавірусу. Першими ми зможемо вакцинувати медиків, мобільні групи. Серед пріоритетних груп населення, звісно, літні люди. Ми також активно й результативно працює­мо в рамках ініціативи COVAX. Зважаючи на потужності, скількох людей ми зможемо вакцинувати впродовж місяця, у нас рівномірний розподіл державних коштів та їх вистачить, щоб покрити всі потреби у вакцинації», — запевнив він.

Водночас Глава держави підтримує розвиток ринку, щоб українці, які мають кош­ти, могли самостійно вакцинуватися проти COVID-19, та зауважив, що імунізація буде добровільною.

За матеріалами president.gov.ua
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті