Наказ МОЗ України від 16.02.2021 р. № 261

17 Лютого 2021 3:41 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16.02.2021 р. № 261

Про затвердження Зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Зміну до Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 15 грудня 2020 року № 2885, що додається.
  2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності (Руденко І.С.) забезпечити оприлюднення Зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України — головного державного санітарного лікаря України Ляшка В.К.

МіністрМаксим Степанов

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства

охорони здоров’я України

ЗМІНА
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

Доповнити новою позицією такого змісту:

«

Проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Змін до Показників безпечності харчових продуктів «Максимальні межі (рівні) залишків діючих речовин ветеринарних препаратів у харчових продуктах тваринного походження» Проєкт наказу розроблено відповідно до частини другої статті 6 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з метою можливості забезпечення споживачів безпечними харчовими продуктами тваринного походження в достатній кількості шляхом встановлення вимог до кокцидіостатиків та гістомоностатиків, що використовуються в галузі тваринництва березень Директорат громадського здоров’я та профілактики захворюваності

».

Генеральний директор Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваностіІрина Руденко

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті