Наказ МОЗ України від 16.03.2021 р. № 477

18 Березня 2021 11:10 Поділитися

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16.03.2021 р. №  477

Про затвердження і введення в дію Доповнення № 5 до Державної Фармакопеї України (II видання)

Відповідно до абзаців десятого, дванадцятого частини другої статті 2 Закону України «Про лікарські засоби», Закону України «Про приєднання України до Конвенції про розробку Європейської фармакопеї із поправками, внесеними відповідно до положень Протоколу до неї», Концепції Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, схваленої Законом України «Про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90) та з метою подальшого удосконалення стандартизації та контролю якості лікарських засобів

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити та увести в дію з 01 квітня 2021 року Доповнення № 5 до Державної Фармакопеї України (II видання), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08 грудня 2015 року № 830, що додається.
  2. Директорату фармацевтичного забезпечення (Комаріда О. О.) забезпечити опублікування цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Іващенка І. І.

МіністрМаксим Степанов

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті