Затверджено тринадцятий випуск Державного формуляра лікарських засобів

23 Квітня 2021 5:56 Поділитися

Наказом МОЗ України від 22.04.2021 р. № 792 затверджено тринадцятий випуск Державного формуляра лікарських засобів.

Зазначається, що в тринадцятому випуску оновлено всі розділи, вилучено лікарські засоби, що не були зареєстровані в Україні станом на 01.09.2020 р. Включення до Державного формуляра нових лікарських засобів з доведеною ефективністю, безпекою, базувалося на даних первинних, вторинних, третинних джерел наукової інформації відповідно до засад доказової медицини.

Основні розділи формуляра структуровані за групами лікарських засобів, що застосовуються у фармакотерапевтичному лікуванні пацієнтів з хворобами та станами відповідно до напрямків медицини, в яких переважає консервативна терапія.

Лікарські засоби в Державному формулярі систематизовані за міжнародною непатентованою назвою. Інформація про включені до формуляра лікарські засоби подається відповідно до формату формулярної статті. Джерелом наповнення формулярної статті є чинна інструкція для медичного застосування оригінального лікарського засобу, зареєстрованого в Україні. У разі відсутності реєстрації в Україні оригінального лікарського засобу використовувалася інструкція генеричного лікарського засобу, що першим був зареєстрований в Україні. Формулярні статті розроблено тільки на монопрепарати, оскільки вони є пріоритетними для включення до формуляра.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті