Ще 500 тис. доз вакцини CoronaVac пройшли лабораторний контроль та розподілені регіонами — МОЗ

21 Травня 2021 7:01 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що 500 тис. доз вакцини CoronaVac від компанії «Sinovac Biotech», які прибули в Україну 30 квітня 2021 р., пройшли лабораторний контроль, були розподілені регіонами України, куди їх почнуть розвозити 24 травня. Відповідно до рішення Оперативного штабу Міністерства охорони здоров’я з вакцинокерованих інфекцій CoronaVac з цієї партії використають для щеплення таких пріоритетних груп:

  • військовослужбовці Збройних Сил України;
  • працівники патрульної поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби;
  • військовослужбовці Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації;
  • працівники органів прокуратури;
  • працівники паливно-енергетичного комплексу;
  • члени офіційних делегацій на участь у XXIV зимових Олімпійських та XIII зимових Паралімпійських іграх, що відбудуться у лютому 2022 р. в Пекіні, та у XXIV Дефлімпійських іграх, що відбудуться у травні 2022 р. в Бразилії;
  • працівники санаторно-курортних закладів;
  • громадяни України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях (пріоритетно віком від 65 років, вакцинують пункти щеплення Донецької, Луганської, Херсонської областей, розташовані на підконтрольній Уряду України території).

Крім того, ще 500 тис. доз вакцини CoronaVac, які прибули до Києва 9 травня, зараз проходять лабораторний контроль. Відповідно до чинного законодавства вакцини підлягають обов’язковому аналізу в лабораторії з контролю якості медичних імунобіологічних препаратів ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я».

«CoronaVac» — це інактивована вакцина, яка містить у своєму складі неактивний, «вбитий» вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Вакцина надійшла до України в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібно дві дози, інтервал введення яких становить 28 днів. Загалом Україна законтрактувала 1,9 млн цієї вакцини, з яких 1,2 млн вже отримала», — йдеться у повідомленні.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті