Європейська комісія схвалила новий оральний контрацептив на основі естетролу та дроспіренону

20 травня 2021 р. Gedeon Richter повідомила, що Європейська комісія надала дозвіл на маркетування нового комбінованого перорального конт­рацептиву, що містить естетрол 15 мг та дроспіренон 3 мг. Це рішення було прийнято на основі позитивного висновку Комітету з лікарських засобів (Committee for Medicinal Products for Human Use — CHMP) Європейського агентства з лікарських засобів (European Medicines Agency — EMA), отриманого 26 березня 2021 р., і застосовується до всіх держав — членів Європейського Союзу. Продукт буде продаватися в Європі компанією Gedeon Richter під торговою маркою Drovelis®.

«Ми раді цьому значному кроку вперед для Drovelis®, оскільки це означає більший вибір для жінок, які потребують високоефективної та зручної медичної терапії для планування сім’ї, — зазначив Ерік Богш (Erik Bogsch), голова Gedeon Richter. — Ми продовжуємо розвивати товари для здоров’я жінок, які покращують якість життя жіночого населення у всіх вікових групах».

Про Drovelis®

Drovelis® — це торгова марка Gedeon Richter для нового орального контрацептиву, що містить естетрол 15 мг, унікальний природний естроген, що діє селективно в тканинах, та дроспіренон 3 мг. Дослідження естетролу Freedom були відкритими випробуваннями, метою яких було оцінити безпеку та ефективність продукту у понад 1,5 тис. учасників у Європі/Росії та близько 2150 учасників у США/Канаді протягом 13 циклів.

Про Gedeon Richter

Gedeon Richter — фармацевтична компанія, штаб-квартира якої знаходиться в Будапешті (Угорщина). Gedeon Richter — провідний виробник лікарських засобів у країнах Східної та Центральної Європи з розширенням прямої присутності в Західній Європі, Китаї та Латинській Америці. Досягнувши ринкової капіталізації в 3,8 млрд євро (4,5 млрд дол. США) до кінця 2020 р., загальні обсяги продажу Gedeon Richter становили близько 1,6 млрд євро (1,8 млрд дол.) того ж року. Портфель продуктів Gedeon Richter охоплює безліч важливих терапевтичних напрямків, таких як жіноче здоров’я, захворювання центральної нервової та серцево-судинної системи. Маючи у своєму розпорядженні один з найбільших R&D-підрозділів у Східній і Центральній Європі, компанія Gedeon Richter сфокусувала дослідницьку активність на порушеннях роботи цент­ральної нервової системи. Враховуючи загальновизнаний досвід у царині хімії стероїдів, Gedeon Richter є важливим гравцем у сфері жіночого здоров’я в усьому світі. Також компанія бере активну участь у розробці біосимілярів.

За матеріалами richter.hu
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті