Держлікслужба заборонила обіг лікарського засобу, який незаконно реалізується через мережу Інтернет

19 Серпня 2021 10:15 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) інформує про отримання даних від Представництва «Євромедекс Франс» в Україні, що є офіційним представником заявника «П’єр Фабр Медикамент», Франція, щодо реалізації через мережу інтернет (struct–ukr.top) лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою, що офіційно не ввозилися на територію України:

«Osteogenon® 830 mg, tabletki powlekane, 40 tabletek powlekanych», серії G04081, виробництва PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION, FRANCE, та «Structum® 500 mg, 60 kapsulek», серії G99065, виробництва PIERRE FABRE MEDICAMENT PRODUCTION, FRANCE.

Враховуючи, що походження, шляхи надходження та умови зберігання таких препаратів невідомі, визначити якість та безпеку — неможливо, така продукція є небезпечною та може нести потенційну загрозу життю та здоров’ю населення. Тому розпорядженням від 11.08.2021 р. № 6602-001.1/002.0/17-21 Держлікслужба заборонила реалізацію, зберігання та застосування всіх серій вказаних лікарських засобів з маркуванням іноземною мовою та поінформувала Національну поліцію України, Державну фіскальну службу України та Державну митну службу України.

У разі виявлення вищевказаних продуктів слід інформувати Держлікслужбу та правоохоронні органи.

Фото упаковок, надані «Євромедекс»:

 

За матеріалами www.dls.gov.ua

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*