Указ Президента України від 23.08.2021 р. № 406/2021

27 Серпня 2021 10:40 Поділитися

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
від 23.08.2021 р. № 406/2021
Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України постановляю:

Нагородити орденом Свободи

БУБКУ Сергія Назаровича — президента Національного олімпійського комітету України

МАРЧУКА Євгена Кириловича (посмертно) — громадсько-політичного діяча

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня

ЗЛЕНКА Анатолія Максимовича (посмертно) — Міністра закордонних справ України у 1990–1994, 2000–2003 роках

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня

КРЕМЕНЯ Василя Григоровича — президента Національної академії педагогічних наук України, академіка НАН України

ЛАЗОРИШИНЦЯ Василя Васильовича — віце-президента Національної академії медичних наук України, директора державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Національної академії медичних наук України», академіка НАМН України

ПОХОДЕНКА Віталія Дмитровича — радника Президії Національної академії наук України, почесного директора Інституту фізичної хімії імені Л.В.Писаржевського Національної академії наук України, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

СОЛОВ’ЯНЕНКА Анатолія Анатолійовича — головного режисера державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м. Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГАЙДЕЯ Олексія Олексійовича — директора Чернігівського фахового коледжу інженерії та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну

КИРИЛЕНКА Івана Григоровича — народного депутата України

НЕЧИПОРУКА Миколу Васильовича — ректора Національного аерокосмічного університету імені М. Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут»

РЕДЕРА Анатолія Семеновича — генерального директора товариства «Інтерхім», м. Одеса

СУСЛЕНСЬКОГО Олександра Семеновича — директора Історико-меморіального музею «Героїзм і Холокост», президента громадської організації «Єврейська Рада України», м. Київ

ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну — спортсмена-інструктора Центру спортивно-масової та фізкультурної роботи Служби безпеки України

ШЕВЧЕНКА Андрія Миколайовича — головного тренера національної збірної команди України з футболу у 2016–2021 роках, Героя України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ВАТАГОВИЧА Михайла Івановича — генерального директора дочірнього підприємства «Плай», м. Хмельницький

ВЛАДИМИРОВА Олександра Аркадійовича — завідувача кафедри Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, м. Київ

ГУСАРОВА Сергія Миколайовича — професора кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ

ЗУБКА Володимира Івановича — директора сільськогосподарського підприємства «Комишанське», Сумська область

ОГНЕВ’ЮКА Віктора Олександровича — ректора Київського університету імені Бориса Грінченка

СУКАЧА Миколу Васильовича — художнього керівника академічного симфонічного оркестру «Філармонія», м. Чернігів

ТУРЧИНА Миколу Івановича — головного лікаря комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 11» Одеської міської ради

ХАРЧЕНКА Олександра Михайловича — голову наглядової ради акціонерного товариства «Трест Житлобуд-1», м. Харків

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БІГУНА Володимира Михайловича — старшого інженера Рожнятівської дільниці Долинського відділення акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Івано-Франківськгаз»

БУЛЕГУ Сергія Борисовича — Кіцманського міського голову, Чернівецька область

ДІДИЧА Тараса Тарасовича — Дмитрівського сільського голову, Київська область

ДІЦУЛА Олександра Васильовича — батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, м. Київ

ІУКУРІДЗЕ Елдара Жораєвича — голову агропромислового комплексу «ШАБО», Одеська область

КОЛУПАЄВА Євгенія Федоровича — державного тренера штатної команди національної збірної команди України з біатлону

КУЗЬКІНА Євгена Юрійовича — першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України

СЕМЕНЦОВА Віктора Федоровича — віце-президента державного підприємства «АНТОНОВ», м. Київ

ФЕДОРУКА Анатолія Петровича — Бучанського міського голову, Київська область

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАРНУ Федора Петровича — генерального директора комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Миколаївської обласної ради

БІЛЯЛОВА Нарімана Наркетовича — громадського активіста, заступника голови громадської організації «Ветан», м. Вінниця

БУРМУ Леонтія Леонтійовича — державного тренера штатної команди національної збірної команди України з тенісу

ВЕРВЕГУ Михайла Степановича (посмертно) — завідувача відділення комунального некомерційного підприємства «Рівненська центральна районна лікарня» Рівненської районної ради, Рівненська область

ВЕРЕМІЯ Ігоря Григоровича — керівника центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ

ГОРІЩАКА Сергія Петровича — директора комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка № 6» Одеської міської ради

ДЖЕППАРОВА Абдурешита Шерфедіновича — громадського активіста, правозахисника, Автономна Республіка Крим

ДУДКУ Володимира Михайловича — пенсіонера

КОРОЛЕНКА Віктора Миколайовича — директора департаменту Херсонської обласної державної адміністрації

КОТЕНКА Віктора Івановича — головного конструктора державного підприємства «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка

КОШАЛКА Сергія Євгенійовича — токаря державного підприємства «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР», Київська область

КРАМАРЕНКА Михайла Петровича — викладача відділення комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча школа мистецтв № 6», м. Харків

КРІСЬКА Андрія Олександровича — співкоординатора громадської ініціативи «Кримський процес», Автономна Республіка Крим

КРУЧАНИЦЮ Василя Васильовича — директора комунального некомерційного підприємства «Закарпатський обласний медичний центр психічного здоров’я та медицини залежностей» Закарпатської обласної ради

ЛАПІЯ Федора Івановича — доцента кафедри Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л.Шупика, м. Київ

ЛЕВЧУКА Володимира Володимировича — заступника голови правління Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»

ЛИСАКА Віктора Петровича — директора департаменту Полтавської обласної державної адміністрації

МУСІЄНКО Катерину Петрівну — лаборанта цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси

НАГОРНОГО Анатолія Івановича — директора акціонерного товариства «Черкасицивільпромпроект»

ОМЕЛЯНЕНКА Василя Онуфрійовича (посмертно) — майстра художньої кераміки, Полтавська область

ПРАВА Юрія Григоровича — віце-президента громадської організації «Міждержавна гільдія інженерів консультантів», м. Київ

ПУЗАЧА Павла Павловича — водія-випробувача державного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова»

РЕКОВЦЯ Олександра Івановича — токаря-розточувальника державного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Прогрес», Чернігівська область

СІЛЬЧЕНКА Михайла Івановича — завідувача відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України

СЛОБОЖАНА Олександра Володимировича — виконавчого директора Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», м. Київ

СОКОЛОВА Максима Юрійовича — виконувача обов’язків завідувача відділення державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска» Національної академії медичних наук України»

СУХОМЛИНА Сергія Івановича — Житомирського міського голову

ТКАЧУКА Сергія Петровича — заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації

ТОЛОЧКА Івана Михайловича — радника голови патронатної служби апарату Житомирської обласної державної адміністрації

УМЄРОВА Рустема Енверовича — народного депутата України

ЧМИРА Миколу Васильовича — члена Українського геральдичного товариства, м. Київ

ШЕКЕРУ Олега Григоровича — директора Інституту сімейної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України

ЩЕБЕТЮКА Дмитра Олександровича — керівника громадської організації «ДоступноЮА», м. Київ

ЮРЖЕНКА Максима Володимировича — завідувача відділу Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України

ЯКОВЕНКА Олега Костянтиновича — завідувача відділення комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ЛЕЙЗУ Ярослава Михайловича (посмертно) — провідного спеціаліста відділу — державного інспектора Державної екологічної інспекції у Закарпатській області

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

КУЗНЄЦОВУ Наталію Семенівну — віце-президента Національної академії правових наук України

ЛІБАНОВУ Еллу Марленівну — академіка-секретаря Відділення економіки Національної академії наук України, директора Інституту демографії і соціальних досліджень імені М.В. Птухи Національної академії наук України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАЙЛЯК Марію Михайлівну — професора кафедри державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», м. Івано-Франківськ

БУЛАВІНОВУ Катерину Олександрівну — медичного експерта Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні

ВИНОГРАД Наталію Олексіївну — завідувача кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ВОВК Лідію Михайлівну — лікаря відділення консультативно-діагностичного центру державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

ВОРОБЕЛЬ Галину Миколаївну — директора Хмельницької спеціальної загальноосвітньої школи № 33

ГАВРЕНКОВУ Вікторію Володимирівну — голову правління громадської організації «Добродія-Херсон»

ГРИНІВ Ганну Василівну — голову Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

ЗАПЕКУ Олену Миколаївну — заступника голови громадської організації «Родина воїна», м. Чернігів

ЗУБЖИЦЬКУ Оксану Петрівну — голову громадської організації «Герой-родина-Україна», м. Чернівці

ІЩУК Лідію Олексіївну — матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, м. Київ

КОБЛОШ Наталію Дмитрівну — завідувача жіночої консультативної поліклініки з Центром планування сім’ї державної установи «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені акад. О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України»

КОНАКОВУ Ірину Станіславівну — заступника директора департаменту Донецької обласної державної адміністрації

КОНДРАТЮК Олену Костянтинівну — Заступника Голови Верховної Ради України

КОСТЮНІНУ Юлію Олександрівну — заступника голови Донецької обласної державної адміністрації

ЛИНІВ Оксану Ярославівну — українську диригентку

ЛОГВІНЕНКО Світлану Василівну — начальника служби у справах дітей Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району, Луганська область

ЛОЖЕШНІКОВУ Олену Герасимівну — керівника філії у місті Черкаси громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»

ЛУНЬОВУ Олену Валентинівну — правозахисника громадської організації «Центр інформації про права людини», м. Київ

МЕЗЕНЦЕВУ Марію Сергіївну — народного депутата України

НИКИТЮК Галину Володимирівну — бібліотекаря — організатора екскурсій Національного дендрологічного парку «Софіївка» Національної академії наук України, Черкаська область

ПИТАК Мирославу Володимирівну — заступника голови громадської організації «Єдина родина Тернопільщини»

РЕЗНІКОВУ Ольгу Олександрівну — завідувача відділу центру безпекових досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ

САЛІЄВУ Муміне Анварівну — громадську активістку, Автономна Республіка Крим

СИЧ Аліну Вікторівну — голову наглядової ради акціонерного товариства «Володимир-Волинська птахофабрика», Волинська область

ТУЛЬНОВУ Ірину Йосипівну — завідувача сектору апарату Луганської обласної державної адміністрації

УСТИНОВУ Наталію Валентинівну — директора Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради

ШУЛЯК Олену Олексіївну — народного депутата України

ЯСКЕВИЧ Олесю Олександрівну — керівника громадської організації «Співтовариство сімей, які виховують дітей з вадами розвитку «Бачити серцем», м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ДАНИЩУКА Дмитра Дмитровича — радника голови Чернівецької обласної державної адміністрації

ЯРОШЕНКА Петра Вікторовича — завідувача відділу — головного інспектора Інспекції з питань контролю за діяльністю військових формувань Департаменту Офісу Президента України, полковника запасу

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

КОЛПАК Інесу Леонідівну — голову громадської організації «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОНДАРЕНКА Сергія Володимировича — вогнетривника цеху акціонерного товариства «Запорізький завод феросплавів»

ЛЕБЕДЄВУ Антоніну Павлівну — головного бухгалтера державного підприємства «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

МАКСІМОВА Артура Алімовича — заступника генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт», м. Київ

МАРТИНЮККА Ярослава Михайловича — старшого майстра дільниці державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод»

ЧЕРВАТЮКА Олександра Павловича — заступника начальника цеху державного підприємства «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП»

Нагородити відзнакою Президента України — Хрестом Івана Мазепи

БАННОГО Анатолія Григоровича — голову Полтавської обласної організації політичних в’язнів і репресованих

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КРІЛЮ Мирону Михайловичу — головному диригентові академічного симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії

ПЛІШУ Богдану Йосиповичу — головному хормейстерові державного підприємства «Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка», м. Київ

СИВОХІПУ Володимиру Степановичу — генеральному директорові Львівської національної філармонії

ТЕРТИЧНОМУ Юрію Валентиновичу — артистові-солісту-інструменталістові оркестру почесної варти окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького, м. Київ

ФОРМАНЧУКУ Олександру Івановичу — артистові драми — провідному майстрові сцени державного підприємства «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка», м. Київ

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ГРИЦИШИН Марії Іванівні — заступникові директора Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ТЕЛІЖЕНКУ Миколі Матвійовичу — художникові-оформлювачу комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей»

ЧЕРЕДНИЧЕНКУ Олександру Миколайовичу — художникові-живописцю, м. Суми

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГОЛОВКУ Андрію Борисовичу — артистові, концертмейстеру Національного симфонічного оркестру України, м. Київ

ІВАХІВ Соломії Орестівні — солістці-скрипальці комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика»

ІСАЄНКУ Андрію Миколайовичу — артистові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра»

КАРШНЕВИЧУ Дмитру Васильовичу — артистові державного підприємства «Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької», м. Львів

КОТИС-ОМЕЛЬЧЕНКО Ярині Ярославівні — артистці балету, провідному майстрові сцени Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

ЛІТВІНОВУ Микиті Ігоровичу — артистові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ

МАТВІЄНКО Антоніні Петрівні — співачці, м. Київ

МОНАТИКУ Дмитру Сергійовичу — співакові, автору пісень, композиторові, м. Київ

ОБОЗНОМУ Костянтину Олександровичу — артистові-вокалісту комунального закладу культури Сумської обласної ради «Сумська обласна філармонія»

САВИЧ Людмилі Михайлівні — провідному майстрові сцени комунального закладу «Ніжинський академічний український драматичний театр імені М. М. Коцюбинського», Чернігівська область

ХОЛОМЕНЮК Лілії Михайлівні — артистці академічного симфонічного оркестру Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КОЧМАНУ Руслану Івановичу — головному інженерові товариства «Холдингова компанія «Енергомонтажвентиляція», м. Київ

КУРИЛЯКУ Віктору Михайловичу — директорові підприємства «Вектор-М», м. Хмельницький

ЛЕЩЕНКУ Сергію Васильовичу — першому заступникові начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області

ОЧЕРЕТНОМУ Андрію Михайловичу — заступникові Вінницького міського голови

ПІЩИКУ Олександру Володимировичу — заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації

СУКУ Віталію Володимировичу — директорові з капітального будівництва товариства «СК «Стройінвест», м. Дніпро

ХАРНАМУ Михайлу Володимировичу — заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

ЧЕРНИШУ Вадиму Ярославовичу — технічному директорові товариства «Черкасиміськбуд»

ШМАКОВІЙ Валентині Петрівні — начальникові дільниці будівельно-монтажного комплексу державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова», м. Дніпро

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ГОРДЄЄВУ Анатолію Івановичу — професорові кафедри Хмельницького національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

АЛЄКСЄЙ Тетяні Олександрівні — учительці Херсонського ліцею Херсонської обласної ради

ГОЛОВКО Катерині Сергіївні — учительці Крюківщинської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Вишневої міської ради Бучанського району, Київська область

ЛЕВЕНЦЮ Олегу Іовичу — учителеві Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» Рівненської міської ради

МЕЛЬНИК Аллі Олексіївні — учительці комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради, Волинська область

МОЛОДИК Катерині Юріївні — учительці Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради

ПОТІЄНКО Валентині Олександрівні — учительці Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ХАРЧЕНКО Людмилі Андріївні — учительці Русанівського ліцею міста Києва

ХМУРИЧ Олександрі Володимирівні — учительці Сільцівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Підгаєцької районної ради, Тернопільська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БАБОШИНІЙ Ользі Іванівні — викладачеві, керівнику хору Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича

ГАВРИЛЮКУ Роману Миколайовичу — директорові Вижницького коледжу прикладного мистецтва імені В.Ю. Шкрібляка, Чернівецька область

ДОЛГІХ Марині Василівні — викладачеві-методисту Кропивницького музичного фахового коледжу

ДРОБНІЙ Олені Володимирівні — головному художникові державного підприємства «Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки», м. Київ

СЛІПІЧ Юлії Володимирівні — директорові дитячої художньої школи Херсонської міської ради

ХАЗАН Наталії Вікторівні — продюсерові кіно, м. Дніпро

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ГРАНОВСЬКІЙ Людмилі Миколаївні — завідувачеві відділу Інституту зрошуваного землеробства Національної академії аграрних наук України, Херсонська область

ДВОРНИКУ Валентину Миколайовичу — першому проректорові Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава

ЗАБУРАННІЙ Лесі Валентинівні — професорові кафедри Поліського національного університету, Житомирська область

КОПИЛОВУ Сергію Анатолійовичу — ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Хмельницька область

МЕДВЕДОВСЬКІЙ Наталії Володимирівні — начальникові науково-координаційного управління Національної академії медичних наук України

ПАЩЕНКУ Євгену Олександровичу — завідувачеві відділу Інституту надтвердих матеріалів імені В.М. Бакуля Національної академії наук України

ПРОКОПЕНКО Наталії Семенівні — завідувачеві кафедри приватного вищого навчального закладу «Європейський університет», м. Київ

ХІМІЧУ Олександру Миколайовичу — заступникові директора Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова Національної академії наук України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

БУДЗИНСЬКОМУ Радію Валерійовичу — донорові, м. Суми

ГРУБИСЮКУ Василю Миколайовичу — донорові, Волинська область

МІЩУКУ Ігорю Миколайовичу — донорові, Волинська область

ПРИХОДЬКУ Григорію Олексійовичу — донорові, м. Суми

ТОКМАНЦЕВУ Андрію Михайловичу — донорові, м. Суми

ШКУРКУ Олександру Васильовичу — донорові, м. Суми

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ГРОМУ Володимиру Євгеновичу — старшому майстрові виробничої дільниці цеху відокремленого підрозділу «Криворізька теплова електрична станція» акціонерного товариства «ДТЕК Дніпроенерго», Дніпропетровська область

ХМЕЛЕНКУ Сергію Миколайовичу — старшому майстрові виробничої дільниці Білокуракинської дільниці товариства «Луганське енергетичне об’єднання»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

АНІСІМОВІЙ Анжелі Миколаївні — заступникові директора департаменту — начальнику управління Кіровоградської обласної державної адміністрації

ВЕЛИЧКО Олені Георгіївні — заступникові генерального директора аудиторської фірми «Імона-аудит», м. Київ

ВІТРЕНКО Наталії Миколаївні — директорові департаменту Херсонської обласної державної адміністрації

КРУК Оксані Петрівні — директорові департаменту бухгалтерської служби — головному бухгалтеру Міністерства юстиції України

МЕРЕЖКУ Володимиру Миколайовичу — директорові департаменту Вінницької обласної державної адміністрації

НАДАЛУ Сергію Віталійовичу — Тернопільському міському голові

НІМЧУКУ Степану Михайловичу — начальникові філії — Закарпатського обласного управління акціонерного товариства «Державний ощадний банк України»

СИДОРОВУ Олександру Анатолійовичу — проректорові Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

ТИМОШЕНКУ Ігорю Олександровичу — заступникові голови Рівненської обласної державної адміністрації

УРШЕДЖУК Світлані Ярославівні — заступникові голови Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область

ЮЛДАШЕВУ Рустаму Енверовичу — завідувачеві відділу центру зовнішньополітичних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АРСЕНЮКУ Валерію Вікторовичу — завідувачеві відділення Кам’янець-Подільського комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська міська лікарня» Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

БЕБЕШКУ Олексію Володимировичу — завідувачеві відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України

БЕГАЛЮ Михайлу Григоровичу — директорові комунального некомерційного підприємства «Ратнівська центральна районна лікарня» Ратнівської селищної ради, Волинська область

ВОРОНОВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні — заступникові начальника управління — начальнику відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області

ДЕМЧИШИНІЙ Ірині Вікторівні — завідувачеві референс-лабораторії вірусологічних досліджень державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

ДЕРКАЧУ Роману Володимировичу — заступникові головного лікаря державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України»

ДМИТРІЄВІЙ Оксані Олександрівні — народному депутатові України

ЖЕЛЕЗОВУ Дмитру Миколайовичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок № 5» Одеської міської ради

ЖУРБІ Олегу Олександровичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради»

ЗАВГОРОДНІЙ Наталії Григорівні — директорові медичного центру товариства «Візус», м. Запоріжжя

КАПТАЛАНУ Андрію Михайловичу — завідувачеві відділення державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України»

КОТОВУ Володимиру Анатолійовичу — лікареві відділення клініки хірургії Головного військово-медичного клінічного центру (Центрального клінічного госпіталю) Державної прикордонної служби України

КУЗЬМЕНКУ Сергію Олександровичу — завідувачеві відділення державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України»

МАКСАКОВУ Андрію Олексійовичу — лікареві відділення державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України»

ОЛІЙНИКУ Сергію Семеновичу — директорові комунального некомерційного підприємства «Павлоградська міська лікарня № 1» Павлоградської міської ради, Дніпропетровська область

ПАВЛУШИНСЬКОМУ Юрію Миколайовичу — генеральному директорові комунального некомерційного підприємства «Івано-Франківський обласний перинатальний центр Івано-Франківської обласної ради»

СЕМЕНЮК Людмилі Миколаївні — завідувачеві відділу Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України

СИНЕНЬКОМУ Омеляну Володимировичу — завідувачеві відділення комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»

СКОБСЬКІЙ Оксані Євгенівні — головному науковому співробітникові відділу державної установи «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України»

СМУЛЬСЬКІЙ Наталії Омелянівні — лікареві відділення комунального некомерційного підприємства «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1»

ФЕДУСІВ Роксолані Ярославівні — лікареві лікувально-діагностичного центру державного підприємства «Санаторій «Моршинський», Львівська область

ЧЕРНЕНКО Людмилі Миколаївні — заступникові генерального директора державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»

ЩИГОЛЮ Олегу Олексійовичу — лікареві комунального некомерційного підприємства «Бучацька міська лікарня» Бучацької міської ради, Тернопільська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

БУГАЙЧУК Зінаїді Петрівні — майстрині з виготовлення традиційної народної ляльки-мотанки, Житомирська область

ВАЦЕНКО Тетяні Федорівні — майстрині витинанки, м. Полтава

ЖОЛУДЬ Ларисі Віталіївні — майстрині художньої кераміки, м. Запоріжжя

ЗАПОРОЖЦЮ Володимиру Петровичу — майстрові художньої обробки деревини, Чернівецька область

ШЕВЧУКУ Василю Павловичу — майстрові каменетесного мистецтва та художньої обробки деревини, Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

АЛЬОХІНУ Анатолію Петровичу — заступникові начальника спеціалізованого виробництва Заводу № 206 державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова», м. Дніпро

ІВАНОВУ Дмитру Степановичу — директорові товариства «Артіль» ЛТД, м. Миколаїв

КОРЕПАНОВУ Олександру Матвійовичу — слюсареві державного підприємства «Завод імені В.О.Малишева», м. Харків

КУЧЕРЯВОМУ Олексію Івановичу — монтажникові цеху казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», м. Запоріжжя

ЛИТВИНЕНКУ Григорію Івановичу — провідному інженерові-конструктору відділу державного підприємства «Завод «Генератор», м. Київ

ПОЛІНЯЦІ Володимиру Івановичу — заступникові начальника цеху державної акціонерної холдингової компанії «Артем», м. Київ

ФУРДИЛУ Сергію Андрійовичу — директорові державного підприємства «Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ЄРЬОМЕНКУ Андрію Миколайовичу — вальцювальникові цеху акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ», Донецька область

КУЛЬБАЦІ Олександру Миколайовичу — машиністові розливної машини цеху акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область

МАРИНОВУ Віталію Володимировичу — ливарникові цеху державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря-Машпроект», м. Миколаїв

МАТВІЄНКУ Олегу Станіславовичу — сталеварові цеху акціонерного товариства «Електрометалургійний завод «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» імені А.М. Кузьміна», м. Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГЛУХАНИЧ Олесі Мирославівні — викладачеві, концертмейстеру комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради

ЖЕЛЕЗОВСЬКІЙ Ларисі Анатоліївні — директорові комунальної установи «Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва»

КРОШЦІ Ларисі Анатоліївні — керівникові зразкового вокального ансамблю «Крошки» комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля», Сумська область

МОЗИРЮ Юрію Олеговичу — завідувачеві художньо-постановочної частини державного підприємства «Харківський національний академічний театр опери та балету імені М. В.Лисенка»

ПАНКОВІЙ Галині Михайлівні — викладачеві-хореографу Київського державного фахового хореографічного коледжу

РУСУЛ Аліні Миколаївні — художньому керівникові народного художнього колективу театру танцю «В гостях у казки» школи естетичного виховання «В гостях у казки» Новенської селищної ради міста Кропивницького

СІДОРОВІЙ Ірині Сергіївні — старшому викладачеві кафедри Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

ТАТОМИР Тетяні Євгенівні — начальникові відділу культури Трускавецької міської ради, Львівська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АРХІПОВІЙ Аліні Євгеніївні — директорові Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 31 Миколаївської міської ради

ГРИЦАКУ Миколі Олексійовичу — директорові Нанкінської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Хустського району, Закарпатська область

ЗАБЄЛІНУ Олегу Павловичу — директорові позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси»

КИСІЛЬ Тетяні Вікторівні — директорові спеціалізованої школи № 115 імені І.Огієнка м. Києва

КОНСТАНКЕВИЧ Ірині Мирославівні — народному депутатові України

МІКРЮКОВІЙ Тетяні Валеріївні — головному спеціалістові відділу управління Міністерства освіти і науки України

МУШЦІ Оксані Вікторівні — начальникові відділу Національної академії педагогічних наук України

САМІЛУ Костянтину Миколайовичу — директорові Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива» Запорізької міської ради

СИВОКОНЬ Ларисі Леонідівні — завідувачеві відділу позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості»

СІДАШЕВІЙ Тетяні Володимирівні — директорові департаменту Донецької обласної державної адміністрації

ЧЕРНЕЦЬКОМУ Ігорю Станіславовичу — завідувачеві відділу Національного центру «Мала академія наук України», м. Київ

ЧУБІНІЙ Тетяні Дмитрівні — завідувачеві кафедри Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України

ШЕБАНІНІЙ Олені В’ячеславівні — деканові факультету Миколаївського національного аграрного університету

ШКУРІ Геннадію Анатолійовичу — директорові Українського державного центру позашкільної освіти, м. Київ

ЩЕТИНІНУ Віктору Терентійовичу — професорові кафедри Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ДАНИЛЮК Ларисі Степанівні — головному фельдшерові комунального підприємства «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Волинської обласної ради

ЛУКАШЕНКУ Сергію Івановичу — директорові комунального некомерційного підприємства «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайлівської селищної ради, Запорізька область

СОРОЦІ Світлані Михайлівні — сестрі медичній старшій відділення державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АВДЄЄНКУ Олександру Анатолійовичу — зуборізальникові цеху державного підприємства «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» — «Машпроект», м. Миколаїв

МОМОТУ Ігорю Івановичу — майстрові з ремонту устаткування цеху акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ», Донецька область

ПАСТУШОК Оксані Євгенівні — голові наглядової ради акціонерного товариства «Санта Україна», Миколаївська область

ТІТОВУ Юрію Олександровичу — головному інженерові державного підприємства «Новатор», м. Хмельницький

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ВЕРХОТУРЦЕВУ Володимиру Володимировичу — заступникові директора департаменту — начальнику управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ТІСТЕЧКУ Степану Михайловичу — інженерові Львівського комунального автотранспортного підприємства № 1

ЧУЄНКУ Олександру Феодосійовичу — заступникові начальника відділу державної організації «Автобаза Державного управління справами»

ШТУРІ Петру Степановичу — машиністові — інструктору локомотивних бригад структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо» регіональної філії «Донецька залізниця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КАУТУ Валерію Івановичу — голові правління приватного підприємства «КАУТ», Луганська область

КОВАЛЕНКУ Артему Павловичу — директорові товариства «Волноваський кукурудзяний завод», Донецька область

КОРНІЄНКУ Миколі Миколайовичу — головному агрономові акціонерного товариства «Радсад» Миколаївського району, Миколаївська область

СЛАВСЬКОМУ Андрію Михайловичу — фінансовому директорові сільськогосподарського товариства «Україна», Тернопільська область

ТКАЧЕНКУ Олександру Миколайовичу — начальникові відділу Олександрійської районної державної адміністрації, Кіровоградська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

БУРЦІ Тетяні В’ячеславівні — головному спеціалістові служби у справах дітей Рівненської обласної державної адміністрації

ВИГІВСЬКОМУ Сергію Миколайовичу — директорові Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, Житомирська область

ВОЙТОВИЧ Людмилі Миколаївні — директорові Червоноградського міського територіального центру соціального обслуговування, Львівська область

ДИКУН Лесі Дмитрівні — директорові Івано-Франківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

СТАРЕНЬКОМУ Сергію Миколайовичу — виконувачеві обов’язків начальника Богуславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

ЧЕРНЯК Ніні Степанівні — першому заступникові директора департаменту — начальнику управління Полтавської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ВОЛКОВІНСЬКОМУ Миколі Вікторовичу — головному інженерові державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», м. Київ

ЗЛАМАН Ользі Георгіївні — старшому майстрові дільниці підприємства теплових мереж «Ковельтепло», Волинська область

НАУМЕНКО Ніні Гаврилівні — завідувачеві пральні Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БАЄВІЙ Галині Олександрівні — заступникові начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області — начальнику управління

БЄЛОВУ Дмитру Миколайовичу — професорові кафедри конституційного права та порівняльного правознавства державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет», Закарпатська область

БЕРНАЗЮК Інні Миколаївні — представникові Уповноваженого у сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

ВАТРАСУ Володимиру Антоновичу — народному депутатові України

ВЕЛЬМОЖНОМУ Сергію Анатолійовичу — народному депутатові України

ГЛОВЮК Ірині Василівні — головному науковому співробітникові відділу Львівського державного університету внутрішніх справ

ІОНУШАСУ Сергію Костянтиновичу — народному депутатові України

КОСТІНУ Андрію Євгеновичу — народному депутатові України

ЛІТВІЩЕНКО Ганні Олександрівні — начальникові управління Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

МАРЧЕНКУ Олександру Петровичу — головному консультантові Управління Департаменту Офісу Президента України

МЕРЕЖКУ Олександру Олександровичу — народному депутатові України

МИХАЙЛЮК Галині Олегівні — народному депутатові України

ПАВЛІШУ Павлу Васильовичу — народному депутатові України

ПРОЦЕНКУ Ігорю Олексійовичу — адвокатові, партнеру адвокатського об’єднання «Мітракс», м. Одеса

САМОДІНІЙ Олені Олександрівні — провідному консультантові Юридичного управління Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт», м. Київ

СИСОЄНКО Ірині Володимирівні — заступникові директора державної установи «Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної академії медичних наук України»

СІМОРОЗ Ірині Олександрівні — директорові Департаменту Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

СТУДЕНЕЦЬКІЙ Альоні Олексіївні — керівникові експертної групи Директорату Офісу Президента України

ТІТАРЧУКУ Михайлу Івановичу — заступникові Голови Державної податкової служби України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

МАТУЛЕВСЬКОМУ Миколі Анатолійовичу — президентові Федерації ушу/гунфу та цігун України, м. Київ

ПЕТРОВУ Віталію Опанасовичу — тренерові, ветерану спорту, Донецька область

ПРИМАЧЕНКУ Миколі Васильовичу — тренерові-викладачу комунального закладу «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю» Чернігівської обласної ради

САВЕНКУ Андрію Олександровичу — голові відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Федерація Комбат Дзю-Дзюцу України» в Миколаївській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГРОМОВОМУ Олександру Григоровичу — художникові-живописцю, Закарпатська область

МАРТИНЮК Наталії Олександрівні — художникові-графіку, м. Одеса.

Президент УкраїниВ. Зеленський

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті