ТРОХИ ФАКТІВ:
- 3000 м² виставкової площі
- 52 компанії-учасниці
- 2320 відвідувачів
- 12 науково-практичних заходів
- 45 доповідачів — експертів галузі
Презентували своє обладнання, товари та послуги на PHARMATechExpo–2021 такі компанії: ROMMELAG ENGINEERING, ТК Аврора, ШимЮкрейн, ОМАГ С.Р.Л., Новафілтер Технолоджі, ПакГруп, СІНОФАРМТЕХ, СВС-АРТА, ELJUNGA, Innovative Pharma Baltics, Inherent Simplicity Baltic, Системи чистої води, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Аналітек, ХЛР, СОК ТРЕЙД, ISTL.
У 2021 р. до постійних учасників долучилися нові компанії: АЙ БІ СІ НАНОТЕКС УА, СМАРТ ВЕЙ ПЛЮС, SKAITOS KOMPIUTERIU SERVISAS, Кріан, ReWay, Представництво в Україні POLO HANDELS AG, DrugCards, КАНАПТЕКА, Shanghai IVEN Pharmatech Engineering Co. Ltd., Системи реального часу — Україна.
ЗАРЯДЖАЄМО НЕ ТІЛЬКИ ВРАЖЕННЯМИ, А Й ЗНАННЯМИ
ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ КОНГРЕС — унікальна платформа для об’єднання теорії та практики процесів виробництва. Слухачі конгресу мали змогу поповнити свої знання й опанувати нові навички у форматі науково-практичних конференцій, семінарів, тренінгів та майстер-класів на діючому обладнанні.
У перший день для представників підприємств-виробників, регуляторних і контролюючих органів та спеціалістів з контролю якості лікарських засобів у фармгалузі було проведено науково-практичну конференцію «Актуальні питання фармакопейного контролю якості лікарських засобів» від ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів», де розглянуто основні вимоги та методи контролю лікарських засобів.
Продуктивно пройшов семінар «Питання технічного регулювання в парфумерно-косметичній галузі України. Вимоги міжнародного стандарту ISO 22716:2007/ДСТУ EN ISO 22716:2015: «Косметика. Належна виробнича практика (GMP). Настанови з належної виробничої практики (EN ISO 22716:2007, IDT)» від Міжнародної школи технічного законодавства і управління якістю (ISTL), де обговорили належну виробничу практику (GMP), вимоги технічного регламенту на косметичну продукцію та алгоритм дій щодо запобігання/усунення потенційних ризиків.
Стосовно питань проєктування фармацевтичних виробництв та розробки технічного завдання фахівців поінформували на семінарі «Практичний досвід у проєктуванні та розробка технічного завдання» від ТОВ «ІНЖЕНІУМ ГРУП».
На лекції від ТОВ «ХЛР» фахівці отримали інформацію щодо неруйнівного контролю готової продукції та пакування у фармацевтичній галузі на прикладі багаторічного досвіду провідного європейського виробника.
Наступного дня повний конференц-зал директорів з якості, керівників і провідних фахівців відділів управління (забезпечення) і контролю якості, керівників відділів, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та дистрибуції лікарських засобів, зібрала компанія «УКРМЕДСЕРТ» на семінарі «Регулювання обігу лікарських засобів: огляд останніх змін та законодавчих ініціатив».
Для топменеджерів фармацевтичного бізнесу, виробників фармпродукції та фармтехніки, юристів у фармацевтичному бізнесі компанія MARTYNIV LAW FIRM провела семінар «Податкове планування для підприємств фармацевтичної промисловості».
З успіхом пройшов семінар «Медичні вироби в номенклатурі фармацевтичних виробників. Оцінка відповідності медичних виробів для діагностики in vitro» від Українського наукового інституту сертифікації, де виробники та постачальники медичних виробів ринку України розглянули порядок робіт з самодекларування, отримали покроковий опис процедури оцінки відповідності медичних виробів, обговорили виконання наглядових аудитів для виданих ЄС-сертифікатів та інші не менш важливі питання.
Третього, завершального дня фармконгресу, повний зал зібрав майстер-клас «Як успішно провести аудит системи фармаконагляду власнику реєстраційного свідоцтва третій особі, провайдеру послуг з фармаконадзору, його особливості залежно від мети аудиту. Практичні підходи і практичні рекомендації, виклики, помилки, шляхи вирішення». Організатор — ТОВ «Стандарти Технології Розвиток».
Три насичені дні професійних заходів, виступів кваліфікованих експертів, обміну досвідом, нових знайомств та зустрічей з колегами, сотні фото на згадку, особлива атмосфера, піднесений настрій — саме так запам’яталася XІ Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo!
Уперше одночасно з PHARMATechExpo на одному майданчику відбулися ще два ексклюзивні заходи — Міжнародна спеціалізована виставка «Упаковка і маркування», де було представлено обладнання, сучасні технології, а також інноваційні розробки для упаковки і маркування у фармацевтичній, косметичній, харчовій, хімічній та інших галузях промисловості партнера виставки — Клуба Пакувальників; та Міжнародна спеціалізована виставка Технології «Чистих приміщень», де фахівці мали змогу ознайомитися з сучасними технологіями і комплексними рішеннями для «чистих приміщень», а також отримали актуальну інформацію щодо проєктування та будівництва спеціальних приміщень, які відповідають усім нормативам і стандартам.
Коментарі
Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим