З початку війни МОЗ України скоординувало понад 500 тонн медикаментів з різних країн

11 Березня 2022 11:19 Поділитися

Міжнародні партнери надають все більше медичного забезпечення для України. З моменту російського вторгнення до України вже надійшло понад 500 тонн лікарських засобів та медичних виробів на загальну суму понад 10,4 млн грн.

З 24 лютого по 9 березня через закордонні дипломатичні установи МОЗ України скоординувало допомогу від таких країн, як Польща, Латвія, Литва, Німеччина, Велика Британія, Ізраїль, Данія та Франція.

«Сьогодні міжнародна спільнота як ніколи згуртована навколо України. За ці 2 тиж ми отримали надпотужну підтримку від наших партнерів, які вже поставили на наші склади понад 500 тонн медичних виробів та ліків — і це тільки початок. Наразі ми розподіляємо цю гуманітарну допомогу між закладами охорони здоров’я в регіонах. Ми вдячні кожному, хто не залишився осторонь та підтримує українську медичну систему в такі складні для країни часи», — зазначив заступник міністра охорони здоров’я Олексій Яременко.

За його словами, найбільше допомоги від бізнесу було надано такими міжнародними компаніями: Teva, Bayer, Novonordisk, Pfizer, Nestle, Medtronic, Sanofi, Eric, «Біофарма», Stada, «Фармак», Galexis, Denk Pharma.

Також фармацевтичною продукцією нашу державу підтримують такі міжнародні організації, як ВООЗ, Дитячий фонд ООН (UNICEF) та «Лікарі без кордонів».

До забезпечення необхідними медичними виробами українських закладів охорони здоров’я також долучилися німецька університетська клініка Schleswig-Holstein та клініка Ernst von Bergman.

Гуманітарна допомога була надана і Благодійним фондом Рината Ахметова.

Окрім безпосередньо медичних виробів, Україна отримала ще 19 автомобілів швидкої допомоги від уряду Данії.

Ліки та медичні вироби, які надійшли з-за кордону, вже розвезено у центральні, південні та східні регіони для забезпечення безперебійного функціонування там українських лікарень.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті