Проєкт наказу МОЗ України «Про затвердження чотирнадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності»

22 Квітня 2022 11:11 Поділитися

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЄКТУ НАКАЗУ МОЗ УКРАЇНИ

«Про затвердження чотирнадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності»

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу МОЗ України «Про затвердження чотирнадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності».

Проєкт наказу розроблено Міністерством охорони здоров’я України відповідно до статті 14-1 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Методики створення формулярів лікарських засобів та Положення про Державний формуляр лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 22 липня 2009 року № 529 «Про створення формулярної системи забезпечення лікарськими засобами закладів охорони здоров’я», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 29 жовтня 2009 року за № 1003/17019, з метою подальшого удосконалення державної формулярної системи та забезпечення найбільш раціональних, високоефективних та економічно доцільних методів фармакотерапії на принципах доказової медицини.

Проєкт наказу та повідомлення про оприлюднення проєкту розміщено на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді за адресою: МОЗ України вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601; контактні особи: Карпенко Ірина Вікторівна, тел. (044) 200-06-86, (e-mail: karpenkoI6727@gmail.com) та Малишевська Юлія Євгеніївна, тел. (044) 202-17-00/6001, (e-mail: malyshevska@dec.gov.ua).

Проєкт

оприлюднено на сайті МОЗ України

21.04.2022 р.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

Про затвердження чотирнадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності

Відповідно до статті 14 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Методики створення формулярів лікарських засобів та Положення про Державний формуляр лікарських засобів, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22 липня 2009 року № 529, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 29 жовтня 2009 року за № 1003/17019, Державної стратегії реалізації державної політики забезпечення населення лікарськими засобами на період до 2025 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05 грудня 2018 року № 1022 та з метою подальшого удосконалення державної формулярної системи та забезпечення найбільш раціональних, високоефективних та економічно доцільних методів фармакотерапії на принципах доказової медицини,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити чотирнадцятий випуск Державного формуляра лікарських засобів, що додається.
  2. Директору Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Бабенку М.М.) забезпечити доступність чотирнадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів для лікарів усіх спеціальностей, клінічних фармакологів, провізорів, провізорів клінічних.
  3. Міністерству охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, обласним, Київським та Севастопольським міським військовим адміністраціям забезпечити подальше впровадження формулярної системи.
  4. Визнати таким, що втратив чинність,  наказ  Міністерства охорони здоров’я України від 22 квітня  2021  року № 792 «Про затвердження тринадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності».
  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Комаріду О.О.
Міністр Віктор Ляшко

 

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті