Держлікслужба просить актуалізувати та щоденно доповнювати дані про пошкоджені аптеки

12 Травня 2022 12:00 Поділитися

На виконання доручення голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба), з метою оцінки збитків, завданих фармацевтичній галузі в результаті війни проти України, керівництво Держлікслужби в Донецькій обл. звернулося до суб’єктів господарювання з проханням актуалізувати та щоденно доповнювати дані про пошкоджені, зруйновані аптеки за посиланням: docs.google.com/spreadsheets/d/1-S-7iQVIq_CbMwN2zxj6Rmgr13pBzlwx/edit#gid=296058070.

У разі виникнення змін у діяльності аптечних закладів (у тому числі призупинення діяльності), необхідно повідомляти Держлікслужбу за адресою: 03115, м. Київ, просп. Перемоги, 120А або на електронну адресу: dls@dls.gov.ua та подати заяву про зупинення провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами на визначений термін.

Суб’єкти господарювання подали інформацію про майже 350 пошкоджених аптек в Луганській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Чернігівській, Харківській, Херсонській, Миколаївській областях та м. Київ.

Повідомлено про пошкодження обладнання та розграбування аптечних закладів.

Механізм компенсації за пошкоджені та зруйновані аптеки поки що не розроблено.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Цікава інформація для Вас:

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті