Результати діяльності Держлікслужби у період з 16 по 20 травня 2022 р.

23 Травня 2022 3:48 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) інформує, що з метою безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану за період з 16 по 20 травня 2022 р.:

  • у рамках здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, згідно з постановою КМУ від 14.09.2005 р. № 902, та імунобіологічних препаратів, згідно з наказом МОЗ України від 01.10.2014 р. № 698, видано 836 висновків про якість ввезених лікарських засобів та про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів;
  • опрацьовано 2 термінових повідомлення стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів.

Держлікслужбою направлено термінове повідомлення щодо виявлення одного лікарського засобу на території України. Інформацію розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі «Контроль якості лікарських засобів. Інформація від міжнародних організацій та національних регуляторних органів стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів»;

  • розглянуто 19 заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій, переоформлення ліцензій, анулювання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та прийняті позитивні рішення.

Видано 1 дозвіл на право ввезення на територію України, вивезення з території України або транзиту через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Окрім того, Держлікслужба повідомляє, що 17 травня 2022 р. відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Відтак за результатами засідання:

  • видано 1 нову ліцензію;
  • 19 суб’єктам господарювання — розширено господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами у зв’язку зі створенням нового місця провадження діяльності;
  • 9 — тимчасово зупинені ліцензії;
  • для 4 суб’єктів — частково анульовані ліцензії.

Також у повідомленні вказується, що в той же день розглянуто заяви суб’єктів господарювання про розширення провадження виду господарської діяльності в частині імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), внесення змін у додатки до ліцензій на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) та прийнято відповідні рішення.

За матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*