Як МОЗ розподіляє гуманітарну допомогу?

06 Червня 2022 10:45 Поділитися

Міністерство охорони здоров’я створило дашборд з інформацією про розподіл гуманітарної допомоги, що з першого дня російської агресії прибуває на склади МОЗ. Як зазначається у повідомленні, за 100 днів війни Міністерство отримало 6,5 тис. тонн медичної гуманітарної допомоги вартістю у 7,9 млрд грн.

«Це сукупна підтримка українських та міжнародних організацій, а також урядів країн світу, що стоять на боці української незалежності та непорушності державних кордонів», — наголошується у МОЗ.

За словами Марії Карчевич, заступника міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, інтерактивний дашборд створено для тих, у кого виникають певні запитання, та дає змогу самостійно побачити, як розподіляється гуманітарна допомога.

«Скільки вантажів доставлено в регіони, яка це допомога: лікарські препарати, обладнання, автомобілі швидкої допомоги. На дашборді є вся ця інформація, причому вона завжди актуальна, оскільки дані оновлюються щогодини», — підкреслила вона.

На сторінці можна знайти інформацію про те, який гуманітарний вантаж вже доставлено до закладів охорони здоров’я в регіони, зокрема:

  • лікарські засоби;
  • засоби індивідуального захисту;
  • медичне обладнання;
  • автомобілі швидкої допомоги;
  • витратні матеріали.

Також МОЗ нагадує, що раніше було створено пріоритетний перелік ліків, медичних виробів, витратних матеріалів, яких першочергово потребують заклади охорони здоров’я. Саме ця інформація береться за основу під час розподілу гуманітарних вантажів. При цьому заклади охорони здоров’я, які розташовані в прифронтових зонах, завжди знаходяться в пріоритетній черзі на розподіл.

За матеріалами moz.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті