Сергій Шкарлет та Віктор Ляшко обговорили з ректорами медичних закладів вищої освіти особливості проведення навчання в 2022 р.

22 Липня 2022 2:25 Поділитися

На Урядовому порталі повідомляється про проведення міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом і міністром охорони здоров’я Віктором Ляшко онлайн-зустрічі з ректорами закладів вищої освіти (ЗВО) медичного спрямування.

У ході зустрічі міністри акцентували увагу на запровадженні механізмів підвищення ефективності навчального процесу, європейських навчальних програм, контролю якості знань і академічної доброчесності. Учасники обговорили також організацію вступної кампанії в 2022 р. та підготовку до нового навчального року.

Відтак, заклади вищої освіти кожного регіону самостійно визначатимуть і прийматимуть рішення щодо дати початку та формату навчання (онлайн, змішаний або офлайн) залежно від безпекової ситуації в регіоні та готовності ЗВО забезпечити захист студентів і працівників.

Фахівці зазначили, що для забезпечення якісної практичної підготовки майбутніх лікарів слід використовувати всі можливості для здійснення офлайн або змішаного навчання.

Також було обговорено проведення вступної кампанії та підготовку до нового навчального року в умовах воєнного стану, зокрема:

  • активну інформаційну підтримку вітчизняних ЗВО з боку МОЗ України і Міністерства освіти і науки України перед міжнародною спільнотою;
  • припинення будь-якої співпраці з навчальними закладами та медичними асоціаціями держави-окупанта;
  • відстоювання інтересів іноземних студентів, визнання онлайн-навчання у медичних ЗВО України медичними радами Індії та інших країн-резидентів, а також підтримка можливостей ЗВО адаптувати програми до вимог рад;
  • проведення ліцензійних іспитів КРОК;
  • впровадження програм академічної мобільності серед закладів МОЗ за програмами здобувачів освіти із ЗВО з особливо небезпечних територій;
  • облаштування укриттів і гуртожитків для студентів;
  • розвиток потужностей університетських лікарень;
  • створення мережі центрів медичної симуляції.

За результатами зустрічі заплановано низку наступних заходів за участю представників центральних органів виконавчої влади.

За матеріалами www.kmu.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті