Уряд відтермінував введення в дію Технічного регламенту на косметичну продукцію до 2024 р.

27 Липня 2022 10:56 Поділитися

Кабінет Міністрів України під час засідання 26 липня ухвалив рішення відтермінувати набуття чинності Технічним регламентом на косметичну продукцію до 3 серпня 2024 р. та запровадити перехідний період для операторів ринку косметичної продукції до 3 серпня 2026 р. Зауважимо, що наразі ухвалена постанова ще не набула чинності.

Це рішення було прийнято з огляду на воєнні дії та потенційне створення додаткових технічних навантажень на операторів ринку.

Варто нагадати, що Технічний регламент на косметичну продукцію — це нормативний акт, який ухвалюється вперше. Він встановлює вимоги до косметичних продуктів на ринку України, визначає права та обов’язки учасників цього ринку щодо введення косметичної продукції в обіг.

Регламент було розроблено для підвищення якості та безпеки косметичної продукції за допомогою виключення з її складу небажаних речовин. Також документ покликаний гармонізувати українське та європейське законодавства, усунути адміністративні та технічні бар’єри в торгівлі з Європейським Союзом.

Як зазначалося раніше, проєкт постанови було розроблено МОЗ України спільно з Асоціацією «Оператори ринку медичних виробів»® AMOMD® за результатами розгляду чисельних звернень Асоціації та проведених онлайн-зустрічей із суб’єктами господарювання.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*