За минулий тиждень Держлікслужбою анульовано ліцензії для 33 суб’єктів господарювання

10 Червня 2024 4:05 Поділитися

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) повідомляє, що за період з 3 до 7 червня 2024 р.:

 • видано 1312 висновків про якість ввезених лікарських засобів та відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів;
 • опрацьовано 6 термінових повідомлень щодо лікарських засобів, які надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів.

Держлікслужбою також отримано 59 заяв про видачу дозволів на ввезення/вивезення в/з території України наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі — підконтрольних речовин), видано 57 дозволів на їх ввезення.

Розглянуто 29 заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу підконтрольних речовин, з яких:

 • видано 18 ліцензій на право здійснення відповідної господарської діяльності;
 • анульовано 1 ліцензію;
 • 10 заяв залишено без розгляду.

Окрім того, протягом звітного тижня відбулися наступні чергові засідання робочих груп:

 1. 4 та 6 червня — з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). За результатами засідання:
 • видано ліцензій на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами — 3 суб’єктам господарювання;
 • розширено господарську діяльність з роздрібної торгівлі препаратами — 31 суб’єкту господарювання;
 • для 33 суб’єктів господарювання анульовано ліцензії;
 • 27 суб’єктам господарювання частково анульовано ліцензії.

Також внесено зміни в додаток до ліцензії на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у зв’язку зі зміною, доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату, та зміною уповноважених осіб — 9 суб’єктам господарювання.

 1. 4 червня — з питань ліцензування господарської діяльності з виробництва лікарських засобів. За результатами засідання ухвалено рішення:
 • внести зміни в додатки до ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) у зв’язку зі зміною особливих умов провадження діяльності — 1 суб’єкту господарювання.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»,
за матеріалами dls.gov.ua

Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті