Farmak провів конференцію з нейрорадіології для українських лікарів

Лідер ринку лікарських засобів в Україні* компанія Farmak провела масштабну радіологічну конференцію, присвячену нейрорадіології**. Подія зібрала 80 учасників з усіх куточків України, зокрема таких, як Київ, Хмельницький, Вінниця, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Житомир та Кривий Ріг.

На конференції представлено 7 доповідей від провідних лікарів-радіологів, які спеціалізуються в галузі нейрорадіо­логії. Особливу увагу приділено мультидисциплінарному підходу в сучасній нейрорадіології, що стало центральною темою заходу. Також свої виступи представили клініцисти, зокрема лікар-метаболіст, який спеціалізується на орфанних захворюваннях та генній терапії, лікар променевої терапії та нейрохірурги, що спеціалізуються на хірургії головного та спинного мозку. Доповідачі ділилися власним досвідом, цікавими клінічними кейсами та їх детальним аналізом. Учасники, зі свого боку, активно долучалися до дискусій.

На сьогодні Farmak у своєму продуктовому портфелі має близько 450 найменувань лікарських засобів. Серед них — 7 препаратів, що використовуються як контрасти для проведення магнітно-резонансної (МРТ) та комп’ютерної томографії (КТ), а також експортуються до країн Східної Європи, Центральної Азії та Близького Сходу. Загалом продукція Farmak експортується до 60 країн світу, серед яких — 15 країн Європейського Союзу.

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»
*За обсягом продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними компанії Proxima Research у 2023 р.
**Нейрорадіологія — це спеціалізована галузь радіології, яка займається діагностикою та терапією захворювань центральної та периферичної нервової систем за допомогою різних методів візуалізації. До таких методів належать МРТ, КТ, ангіографія та інші види сканування. Нейрорадіологи аналізують зображення головного, спинного мозку, черепних нервів та інших структур, щоб виявити патологічні стани, такі як інсульти, пухлини, аневризми, травми та інші неврологічні розлади.
Бажаєте завжди бути в курсі останніх новин фармацевтичної галузі?
Тоді підписуйтесь на «Щотижневик АПТЕКА» в соціальних мережах!

Коментарі

Коментарі до цього матеріалу відсутні. Прокоментуйте першим

Добавить свой

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Останні новини та статті